Маршрутні інформатори зі запізненням

У Львові на зупинках громадського транспорту з ініціативи волонтерів  почали встановлювати інформаційні таблички

У Львові на зупинках громадського транспорту з ініціативи волонтерів  почали встановлювати інформаційні таблички

Попри те, що нову транспортну мережу у Львові запровадили ще місяць тому, інформаційні табло на зупинках маршруток, тролейбусів і трамваїв встановлюють лише тепер – у лютому! 
Зокрема, дизайн нових табличок для міських зупинок розробив із друзями волонтер, львів’янин Дем’ян Данилюк. Нові інформаційні табло зробили з урахуванням вже наявного туристичного ознакування Львова. Саме тому таблички, які висітимуть на зупинках громадського транспорту Львова, мають коричневе тло.   
“Свою ідею я подав до управління транспорту Львівської міськради. Через кілька днів до мене зателефонували і погодилися робити такі знаки, однак попросили вдосконалити дизайн, – розповів волонтер. – За тиждень ми доопрацювали вигляд цих табличок, і розпочалось їх виготовлення. Мені допомагали ще двоє людей: мій друг Ігор з Калуша та Андрій Василюк зі Львова. 
Як розповів Дем’ян Данилюк, нова інформаційна табличка поділена на три блоки: жовте й коричневе поля і так звана інфолінія. Жовтий блок передбачений для напису назви зупинки, вулиці, на якій вона прикріплена, і герба міста. На коричневому блоці вказаний вид транспорту, який тут зупиняється: трамвай, тролейбус чи автобус, а також номер маршруту й кінцева зупинка, в бік якої він прямує. Нижній блок – інформаційний.
“Тут є номер гарячої лінії міста – 15-80, яка працює цілодобово. Якщо в пасажирів виникнуть якісь запитання стосовно нової схеми, вони можуть зателефонувати на короткий номер і з’ясувати все, що їм потрібно, – зазначив Дем’ян Данилюк. – Також на інфополі вказано сайт міськради, де можна більш детально ознайомитися зі схемою та спланувати свою поїздку заздалегідь”.   
Однак жодної інформації про інтервал руху транспорту на цих табло поки що немає – її мають вказати перевізники. За словами Андрія Білоуса, заступника начальника управління транспорту та зв’язку міськради, наразі інформаційні таблички помістили на 50-ти зупинках. Нові знаки вже встановили на зупинках громадського транспорту на пл. Соборній, вул. Руській, вул. Коперника, пл. Ринок, просп. Чорновола.
“На зупинки виїжджають бригади у складі волонтерів та працівників фірми, яка виготовляє таблички. Вони монтують і встановлюють їх, – розповів Андрій Білоус. – Загалом, у місті на зупинках громадського транспорту буде облаштовано 500 таких інформаційних табло”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7680 / 1.55MB / SQL:{query_count}