Фінішна пряма євротермінала

Новий термінал Міжнародного аеропорту “Львів” готовий на 90% 

Новий термінал Міжнародного аеропорту “Львів” готовий на 90% 

Ще наприкінці минулого року завершили будівельні роботи в новому терміналі МА “Львів”, який перебудовують до Євро-2012. За словами Романа Зазуляка, заступника генерального директора МА “Львів” з питань експлуатації, більшість систем термінала функціонують уже зараз. Тут налагоджені вентиляція та опалення. 

“Загалом новий термінал аеропорту “Львів” готовий на 90%. Зараз у зв’язку зі святами там тривали в основному роботи з благоустрою: мили все, чистили. На завершальному етапі також відпрацювання багажної системи, – розповів “Пошті” Роман Зазуляк. – На кінець місяця готується робота та випробування всіх систем. Мають працювати реєстрація, доглядова техніка, ескалатори і ліфти”. Частину робіт через погодні умови перенесли на весну. В березні заплановано налагодити аеропости нового термінала. Як пояснив Роман Зазуляк, вони пов’язані з пероном №2 та місцями стоянок, де потрібно спершу влаштувати розмітку. 

ДО ТЕМИ

Нова злітно-посадкова смуга прийматиме далекомагістральні літаки, що виконують трансатлантичні рейси. З новою смугою Львів зможе приймати рейси з Америки чи Канади.  

Паралельно з роботами в новому терміналі триває й реконструкція злітно-посадкової смуги. Попри те, що роботи з реконструкції вийшли на фінішну пряму, завершать смугу і здадуть її в експлуатацію вже у травні.  

“Загальна довжина смуги – 3305 метрів. Наразі здано в експлуатацію 2000 метрів, які обладнані світло-сигнальною системою, – зазначив Роман Зазуляк. – На злітно-посадковій смузі залишилось облаштувати радіотехнічні, метеорологічні засоби, а також викласти обліт. Наразі там тривають підготовчі роботи. У зв’язку із зимою бетонні роботи не виконують, однак уже в березні їх відновлять”.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8239 / 1.54MB / SQL:{query_count}