Перевізники “напросилися” на перевірки

Міські чиновники обіцяють жорстко покарати АТП, які зривають транспортну реформу

Міські чиновники обіцяють жорстко покарати АТП, які зривають транспортну реформу

Міський голова та чиновники ратуші визнали, що перевізники самі зривають нову схему руху у Львові, адже водії нерегулярно виїжджають на маршрути або ж не дотримуються інтервалу руху. Відтак усі АТП перевірятиме відповідна комісія. 

“Зараз наші працівники проводять перевірки на маршрутах. За їх результатами складено 32 акти. На підставі складених актів будемо створювати комісію, яка перевірятиме підприємства. Якщо вони дійсно не дотримуються умов конкурсу, то будуть позбавлені права здійснювати перевезення. Ці перевірки будуть на всіх підприємствах”, – зазначив Микола Жук, начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР.

ДО ТЕМИ

Трамваї та тролейбуси почали заробляти. З введенням нової транспортної схеми середня виручка електротранспорту міста у день зросла більш як удвічі. Про це на сесії міськради розповів начальник управління транспорту і зв’язку ЛМР Микола Жук. “Середня виручка була 25-30 тис. грн, а зараз – понад 70 тис. грн у день. “Львівелектротранс” вперше виплачує аванси власними силами, не залучаючи до цього інші кошти”, – зазначив посадовець.  

“Наші працівники закінчують роботу зі складання ще 20 актів. Є різні маршрути, і на них надходять різні скарги. Це і недотримання інтервалів руху, і недотримання схем руху. Порушень виявлено багато, і порушення стосуються кожного перевізника. Немає перевізника, який би працював ідеально, і немає таких, які б зовсім не працювали”, – пояснює Микола Жук.

Розбиратися чиновники обіцяють і з водіями. Через недотримання трудової дисципліни вже звільнили двох водіїв АТП №1. Ще дев’ять шоферів отримали попередження через порушення схеми та інтервалу руху. 

Тим часом чи не щодня в ратуші вносять коригування у транспортну мережу. Цього тижня внесли зміни у шість маршрутів автобусів та тролейбуса (зміни дивіться на 3-й сторінці “Пошти), а найближчим часом доведеться звикати й до інших нововведень.

“Є напрямки, де ми вже бачимо, що потрібно вносити корективи. Наприклад, на Тракт Глинянський, у деякі до Сихівського масиву, вул. Щурата, Мазепи. Думаю, там будемо збільшувати кількість транспортних засобів на маршрутах”, – каже начальник управління транспорту і зв’язку ЛМР. 


  ДО ТЕМИ

Відшліфувати транспортні недопрацювання 

 Андрій Білоус, заступник начальника управління транспорту та зв’язку Львівської міськради, про перевірку роботи нової транспортної схеми, звернення пасажирів та чорний список водіїв

З 1 січня у Львові працює нова транспортна мережа, яка викликала у мешканців шквал критичних відгуків. Щодня львів’яни телефонують на гарячу лінію міста та пишуть на електронну скриньку управління транспорту скарги на роботу водіїв, недотримання схеми та графіків руху. Щоб виявити недоліки маршрутної мережі, управління транспорту та зв’язку міськради впродовж січня перевіряє роботу нових автобусних маршрутів. Результатами таких перевірок є акти про порушення, які можуть стати підставою для дисциплінарної відповідальності, звільнення водіїв і навіть розірвання угоди з перевізником. Про перевірку режиму роботи нової транспортної схеми, звернення від мешканців та чорний список водіїв розповів “Пошті” Андрій Білоус, заступник начальника управління транспорту та зв’язку Львівської міськради. 

– Скажіть, будь ласка, які недоліки нової транспортної мережі Львова дали про себе знати насамперед.

– Серед недоліків – неточності у трасуванні деяких маршрутів. Але ми зараз акумулюємо цю інформацію від мешканців та деяких перевізників і будемо приймати остаточне рішення.

– А які, на Вашу думку, переваги транспортної новації?

– Основні переваги – це те, що на багатьох маршрутах можна підтримувати стабільний короткий інтервал, а також дуже ефективно почав працювати електротранспорт у Львові. 

– Скільки потрібно часу для того, щоб нова схема руху транспорту у місті запрацювала на повну потужність?

– За кордоном стабілізація транспортної мережі триває близько півроку. На мою думку, ми повинні вкластися у тримісячний термін, щоб налагодити всі неточності та відшліфувати недопрацювання. 

– Прошу сказати, на що найчастіше скаржаться львів’яни щодо транспортної новації та які звернення вже взято до уваги?

– Найбільше скарг надійшло на недотримання схеми руху транспорту і великі інтервали руху. Так, щодня на електронну адресу управління транспорту та зв’язку міськради (transport@city-adm.lviv.ua) надходить майже 60 скарг, а також 60-80 дзвінків на нашу гарячу лінію (261-55-66 – працює з 9.00 до 18.00 у понеділок – четвер та з 9.00 до 16.30 – у п’ятницю). Також городяни можуть телефонувати на гарячу лінію міста – 15-80 (працює цілодобово без вихідних). 
На жаль, в управлінні не вистачає сил для оперативного реагування. Наразі ми лише актуємо порушення. Працівники управління вже оформили близько 30 актів. Сьогодні розсилаємо першу частину актів до перевізників із вимогою дисциплінарного покарання водіїв або ж звільнення їх з роботи. 

– У якому режимі відбуваються перевірки роботи нової транспортної схеми? Чи, скажімо, складаєте так званий чорний список водіїв?

– Наші працівники щодня виїжджають на маршрути та фіксують усі порушення. В перевірках беруть участь лише працівники управління транспорту, ми виділяємо дві-три людини зі свого штату для таких перевірок. А щодо чорного списку, то його започаткувало управління транспорту ще з того часу, як у Львові стартувала акція “Курець за кермом”. Загалом, якщо фіксуються три порушення, водія звільняють із роботи. А пізніше, де б він не влаштувався, ми вимагатимемо звільнення цього водія, адже він мав чимало порушень.  

– Зараз містом із Левандівки до університету ім. І. Франка курсує маршрут №12, замість тролейбуса №12. Коли відновлять рух цього тролейбуса?

– Це буде зроблено тоді, коли знайдуть кошти і відремонтують тролейбусну мережу. Тоді на лінії й курсуватиме тролейбус №12.

–  Скажіть, будь ласка, чи користуєтесь ви громадським транспортом? До речі, які враження від нової транспортної схеми у вашої родини?

– Так, я їжджу громадським транспортом – і тролейбусом, і трамваєм. Щодо моєї родини, то є різні погляди на нову схему, як і у всіх львів’ян: одні – “за”, інші – “проти”.
КОМЕНТАР

Юрій Кужелюк, депутат Львівської міськради:

- На сайті компанії, яка розробляла схему руху транспорту у Львові, можна побачити список всіх проектів, які вони розробляли. Можливо, це дуже хороша консалтингова компанія, але в мене є список їхніх 67 проектів. Ця компанія займається великим транспортом, тобто міжміськими дорогами, залізничним транспортом, мостами. Але немає жодного проекту, який стосувався б розробки міського руху транспорту! Мало того, ця фірма працює в основному в країнах третього світу. Можливо, вона там добре працює, але це проекти, які стосуються великого транспорту.  
 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7935 / 1.62MB / SQL:{query_count}