Різдвяні святкування у розпалі

Друга половина січня буде не менш багатою на події, аніж попередня.

Друга половина січня буде не менш багатою на події, аніж попередня.

Для львів’ян приготували чимало феєричних дійств, зокрема концертів та фестивалів.

13 сiчня – концерт на старий Новий Рік.

Львівська філармонія запрошує на концерт бандуриста-віртуоза Романа Гриньківа у супроводі симфонічного оркестру філармонії. У програмі: вертепна сценка “Зозуленька” та безліч колядок, зокрема, “Пречиста Діва”, “Аве Марія “, “Пісня вітру”, “Фантазія”, “Янголи в небі” та інші. Виконуватимуть: Роман Гриньків, Лариса Дедюх, Армен Кастондян, Айдар Торибаєв. Початок концерту о 19.00. 

13 січня – “У гостях у Василя та Маланки”.

Цей захід має на меті відтворення давніх українських та християнських традицій відзначення Нового року: молитва, коляди, вертепи, забави, вистави. Родинне свято відбуватиметься у Палаці мистецтв й розпочнеться о 18.30. У програмі передбачені виступи Софії Федини, Олександра Божика, Павла Саврана, троїстих музик “Родинна капела”.

13 – 14 сiчня – “Рок-коляда-2012”.

Унікальний захід, що поєднує давні традиції та сучасну українську музику, цьогоріч уперше триватиме два дні. Першого дня виступлять “КораЛЛі”, “Ґорґішелі”, “Курбаси”, “Cherry band”. А другого – “Тарасова ніч”, “Йорий Клоц”, “Zapaska” та “ДримбаДаДзиґа”. Святкові гуляння розпочинатимуться о 19.00 у “Хмільному домі Роберта Домса”. 

14 сiчня – “Українське Різдво”.

У Львівській опері, о 17.00 та 20.00, відбудеться велике святочне шоу з колядками, щедрівками та театралізованими постановками. Фестиваль унікальний тим, що музиканти готують нове виконання різдвяних пісень. Упродовж двох святкових вечорів виступатимуть: Мирослав Скорик, Ніна та Антоніна Матвієнко, “Віртуози Львова”, гурт “Шоколад”, ансамбль танцю “Надзбручанка”, народний хор “Волинь” та інші. 

25 сiчня – музика українського кіно.

О 19.00 у філармонії відбудеться незвичний і цікавий концерт. Легендарні кінострічки, що закарбувалися у пам’яті не лише чудовою режисурою, геніальною акторською грою, але й суцвіттям незабутніх мелодій. На сцені виступить академічний симфонічний оркестр філармонії під керівництвом головного диригента Національної радіокомпанії України маестро Володимира Шейка.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8084 / 1.54MB / SQL:{query_count}