Велич Бандери

У Львові відзначили 103-тю річницю від дня народження великого українця 

У Львові відзначили 103-тю річницю від дня народження великого українця 

З нагоди 103-ої річниці від дня народження голови проводу ОУН, героя України Степана Бандери 1 січня у Львові біля його пам’ятника відбулося велелюдне віче. В урочистостях взяв участь голова Львівської обласної ради Олег Панькевич, міський голова Львова Андрій Садовий, священики греко-католицької та українських православних церков, представники ветеранських, громадських та молодіжних організацій.

“Вітаючи одне одного з Новим роком, ми тішимося, що починаємо його із дня народження Бандери, – зазначив на мітингу політв’язень Ігор Калинець. – Та коли б ми думали про Бандеру не лише 1 січня, а цілий Божий рік, то мали б кращі успіхи в державі”.

Голова Львівської облради Олег Панькевич передусім подякував духовенству за те, що 1 січня в церквах під час богослужінь молилися і за Степана Бандеру. 

“Сьогодні нас тут зібрав Бандера. Я впевнений, що зараз разом із нами інші великі українці – Шашкевич, Шевченко, українські козаки, вояки УГА, холодноярці, тисячі підпільників – і нас об’єднує енергія нашої нації. Ті, хто хоче нас позбавити національної пам’яті, б’ють у саме серце, б’ють у нашу душу. Бандера колись говорив, що справжня боротьба відбувається на полі духовності і культури, – зазначив Олег Панькевич. – До сьогодні боротьба не завершилася – лише змінилися її форми. З нами воюють в інформаційному просторі, через ЗМІ, ті, хто захопив національні багатства, кажуть, що Бандера не є героєм, бо вони бояться Бандери та інших героїв, вони бояться великого національного духу, бояться його авторитету. Ми і нині відчуваємо велич Бандери та актуальність його слів. Він казав, що найважливіше – творення спільного фронту, поширення ідеї спільної боротьби, пробудження у людей національної свідомості,  утвердження віри в перемогу. Не завжди серед нас пануватиме розчарування – маємо об’єднатися і творити одну могутню скоординовану силу, свідому своєї непереможності”.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8411 / 1.54MB / SQL:{query_count}