Чотири львівські перевізники

В 2012 році львів’ян возитимуть: АТП №1, “Міра і К”, “Фіакр” та АТП-14630

В 2012 році львів’ян возитимуть: АТП №1, “Міра і К”, “Фіакр” та АТП-14630

Транспортні підприємства, які здійснюватимуть перевезення пасажирів за новою схемою руху громадського транспорту, визначав спеціально створений конкурсний комітет. Серед п’яти претендентів:  АТП №1, АТП-14630, ТзОВ “Міра і К”, ТзОВ “Фіакр Львів” та  ТзОВ “Успіх БМ”, обрали чотирьох. З допомогою бальної системи конкурсний комітет оцінював сумарну пасажировмісність, вік транспортних засобів, кількість працівників, які працюють на повну ставку не менше року, кількість медиків, автомеханіків та наявність на кожному маршруті одного автобуса для перевезень осіб з особливими потребами.  

За результатами конкурсу кожен з чотирьох переможців отримав право впродовж 5-ти років перевозити пасажирів одного об’єкта конкурсу, на які рівномірно поділили місто. За словами Миколи Жука, начальника управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради, об’єкти визначали так, щоб в кожному районі були представлені всі перевізники.

– Маршрути розподілені таким чином, щоб один перевізник не обслуговував лише один район. Окрім того в кожному об’єкті конкурсу є маршрути більш привабливі та менш привабливі, які мають соціальну значимість, – розповів Микола Жук, – Також у випадку, якщо ми матимемо проблеми з одним перевізником на певному об’єкті, той чи інший район водночас будуть обслуговувати інші перевізники.

Права перевозити львів’ян в новому році не отримав лише один з заявників – ТзОВ “Успіх БМ”. За словами Андрія Білоуса, заступника начальника управління транспорту та зв’язку міськради, підприємство набрало найменше балів за недостатню кількість працівників, що працюють на повну ставку, і механіків.  

Попри те, що всі переможці конкурсу набрали потрібну кількість балів, без нюансів не обійшлось. Річ в тім, що у ТзОВ “Міра і К” кількість автобусів для перевезення осіб з особливими потребами недостатня. Наразі підприємство має половину потрібних автобусів, однак за словами представників “Міри і К”, підприємство уклало угоду на закупівлю ще п’яти таких автобусів після проведення конкурсу. Як розповів Микола Жук, на придбання автобусів управління транспорту та зв’язку ЛМР надало перевізнику 3 місяці. Якщо ж  “Міра і К” цієї умови не виконає, з перевізником  розірвуть договір.   

Нагадаємо, нова транспортна схема запрацює вже з 1 січня нового року. Згідно з новою мережею руху громадського транспорту містом курсуватиме 40 хордових та 6 радіальних маршрутів. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8685 / 1.54MB / SQL:{query_count}