Львівські новини: телеграф

Перенесли трамвайну зупинку 

Біля ринку “Добробут” перенесли трамвайну зупинку на місце, де вона була до минулорічного ремонту дороги. Її змістили на 20 м далі до Оперного театру. Ще торік перенесли знак, а саму конструкцію зупинки залишили, що тоді обурювало мешканців та створювало корки. Щоб зрозуміти свою помилку, чиновникам знадобився рік. Тим часом схожу ситуацію на відремонтованій вул. Личаківській, на зупинці “Чехова”, чиновники чомусь досі не можуть вирішити. До речі, цього тижня також облаштовано зупинку біля готелю “Наталі-18”, навпроти “Добробуту”. 
“Там є спеціальні кишені для заїзду. Однак там і досі паркують приватний транспорт, незважаючи на відповідні дорожні знаки. На жаль, немає необхідного контролю з боку працівників ДАІ. Тож закликаємо водіїв звертати увагу на дорожні знаки та не паркувати свої авто на зупинці громадського транспорту”, – каже Андрій Білоус, заступник начальника управління транспорту ЛМР.

Хто за Євро?

У Львові дослідили думку мешканців щодо проведення у місті Євро-2012. Для 18,59% львів’ян Євро-2012 асоціюється із поліпшенням благоустрою, інфраструктури; у 18,43% львів’ян ця подія асоціюється зі збільшенням кількості туристів у місті. Разом з тим, у 10,55% мешканців нашого міста футбольний чемпіонат асоціюється із безладом у місті, а для 9,88% – це великі грошові витрати, корупція та відмивання грошей. Футбольний чемпіонат – це насамперед спортивна подія. Так вважають 22,61% львів’ян. Такими є результати кількісного соціологічного дослідження, проведеного дослідниками Центру вивчення громадської думки Інституту міста у жовтні – листопаді  цього року. 

Парковки на вул. С.Крушельницької не буде

На вул. С.Крушельницької відведуть окрему смугу для руху громадського транспорту, де раніше паркувалися машини. Тепер цією смугою їздитимуть автобуси та тролейбуси, а іншою курсуватиме приватний транспорт. “Ми вже замовили відповідні дорожні знаки. До 10 грудня маємо встановити тут чотири дорожні вказівники та нанести розмітку”, – розповів Роман Белень, начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації.

Приз за годівничку

На Львівщині триває конкурс на найкращу годівничку. До участі запрошують учнів загальноосвітніх шкіл та позашкільних закладів освіти. За умовами акції, вони повинні виготовити годівничку із відходів, зареєструватись за адресами envir@mail.lviv.ua або godivnychka@gmail.com, надіслати гасло роботи та фотографію годівнички до 30 січня 2012 року. Оцінювання робіт відбудеться 3 лютого 2012 року. Найкращих авторів визначатимуть за трьома критеріями: найзручніша годівничка, оригінальне використання відходів, вдале екологічне гасло. Переможець отримає фотоапарат, а решта учасників – заохочувальні призи. Наразі зареєстровано вісім учасників. Організатор акції – Держуправління охорони навколишнього середовища Львівщини.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7994 / 1.55MB / SQL:{query_count}