Транспортне пришвидшення

Посадовці обіцяють, що з нового року у Львові маршрутки їздитимуть кожні десять хвилин

Посадовці обіцяють, що з нового року у Львові маршрутки їздитимуть кожні десять хвилин

Такі інтервали руху передбачатимуть паспорти кожного маршруту, які функціонуватимуть з 1 січ­ня за новою транспортною схемою. Тим часом, поки чиновники працюють над вдосконаленням схеми руху для громадського транспорту, перевізники зволікають із поданням заявок на участь у конкурсі. Попри те, що до завершення прийому документів залишилось лише п’ять днів, в управління транспорту та зв’язку досі не надійшло жодної заявки на участь. За словами Андрія Білоуса, заступника начальника управління транспорту та зв’язку міськради, швидше за все, перевізники подадуть їх  в останній момент.

Конкурс для визначення перевізників на міських автобусних маршрутах Львова відбудеться 28 грудня. За словами Миколи Жука, начальника управління транспорту та зв’язку міськ­ради, після визначення переможців з ними будуть укладені угоди на обслуговування маршрутів з 1 січня 2012 року. У випадку, якщо на певний об’єкт конкурсу не буде визначено переможця, управління може застосувати право укласти тимчасову угоду з перевізником  на три місяці, а вже потім провести повторний конкурс.

ДО ТЕМИ

Тим часом одного з претендентів на перемогу в конкурсі перевізників АТП-14630 позбавили можливості брати участь у конкурсі на визначення перевізників на міських маршрутах, інформує прес-служба підприємства. Так, 6 грудня наказом Головної державної інспекції на автомобільному транспорті України позбавлено ліцензії на право провадження господарської діяльності із надання послуг внутрішніх перевезень пасажирів автомобільним транспортом загального користування одного із основних претендентів на перемогу в конкурсі на визначення перевізників на міських автобусних маршрутах львівське ТОВ (АТП 14630). Це рішення Головавтотранс­інспекції позбавляє можливості  АТП брати участь у конкурсі на визначення перевізників, що відбудеться 28 грудня 2011 р. 

Нагадаємо, обов’яз­ко­вою умовою участі в конкурсі є наявність на кожному маршруті одного автобуса для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями. 

Для проведення конкурсу організатори поділили транспортну мережу міста на чотири об’єкти, три з яких містять по 10, й один – 16 маршрутів. Загалом у конкурсі переможуть чотири перевізники, які будуть обслуговувати 40 хордових і шість радіальних маршрутів. Як писала “Пошта”, у місті замість 76 автобусних маршрутів будуть курсувати лише 46.

P. S. НОВУ СХЕМУ РУХУ АВТОБУСНИХ МАРШРУТІВ У ЛЬВОВІ ЧИТАЙТЕ У  СУБОТУ, 10 ГРУДНЯ 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8100 / 1.55MB / SQL:{query_count}