Коли ж нарешті фініш?!

Львів’ян знову змушують чекати на відкриття руху на дорогах, які ремонтують. Цього разу – вже до нового року 

Львів’ян знову змушують чекати на відкриття руху на дорогах, які ремонтують. Цього разу – вже до нового року 

У ратуші обіцяли відкрити міські дороги до початку зими, однак на календарі вже восьме грудня, випав перший сніг, та рух на деяких головних дорогах, які почали ремонтувати ще влітку, досі не відновлено. Як пояснюють у міськраді, основні причини таких затримок – брак повного фінансування та прискіпливість французьких інженерів до якості ремонту доріг. 
Цього тижня вкотре планують відкрити для руху ділянку вул. Городоцької від церкви 
Свв. Ольги та Єлизавети до церкви Св. Анни. “Нині там вже повністю виконані роботи, залишилось лише встановити дорожні знаки”, – каже Олег Береза, директор ЛКП “Львівавтодор”.
У середині листопада завершили ремонт вул. Городоцької на перехресті з вул. С.Бандери, тоді ж відновили рух трамваїв № 1, 9 та 6. А з 24 листопада було відновлено рух транспорту вулицею Городоцькою на ділянці від вул. Озаркевича до вул. Ярослава Мудрого, “Пошта” нагадує, що вул. Городоцьку почали ремонтувати на ділянці від церкви Свв. Ольги та Єлизавети до церкви Свв. Анни ще 24 липня. 
Вулицю Городоцьку також ремонтують на ділянці від вул. Кульпарківської до вул. Кузневича. За словами Ігоря Фалюти, в. о. начальника управління капбудівництва Львівської міськради, до суботи там закінчать замощення бруківки, кілька днів ділянка повинна вистоятись, після чого її здадуть в експлуатацію.
До 1 грудня обіцяли завершити роботи на просп. Свободи від вул. Городоцької до вул. Гнатюка. Проте, як повідомив Іван Бойко, керівник підрядної організації ПП “Мірт”, просп. Свободи для руху транспорту планують відкрити через тиждень – 15 грудня.
Нині на проспекті повністю покладена бруківка, зараз там облаштовують велодоріжку та викладають плитку на хідниках біля будинків. 
Відкрити рух вул. Коновальця – Мельника – Чупринки, як і іншими дорогами, мали до кінця листопада. “Ділянку вул. Коновальця – Мельника – Чупринки для руху плануємо відкрити до кінця місяця. Сьогодні на вул. Коновальця ремонтні роботи виконані на 95%, там уже повністю замощена бруківка, на вул. Мельника залишилось поставити одну криву рейку. На цих вулицях до кінця тижня майже повністю буде виконано замощення тротуарів, якщо будуть відповідні погодні умови та безперебійна доставка матеріалів. На вул. Чупринки зараз триває ремонт тротуару та прилеглої території”, – пояснює Олег Береза. 
Через затримки із ремонтом трамвай №2 відновив рух частково, він курсує від головного вокзалу на вул. Личаківську.
Також досі ремонтують дорогу на вул. Пасічній на відрізку від вул. Китайської до вул. Таджицької.
КОМЕНТАР

Іван Гринда, голова депутатської комісії інженерного господарства, транспорту і зв'язку ЛМР: 

- Основною причиною затримки завершення ремонту доріг у Львові, звісно, є гроші: Європейський банк реконструкцій та розвитку фінансує Львів невеликими сумами. Окрім того, інженерний супровід від ЄБРР, а це французькі фахівці, створює затримки: лише після затвердження французькими інженерами готовності того чи іншого об'єкта відбувається фінансування. Адже ЄБРР фінансує уже виконані роботи. Якби не французькі фахівці, ремонт доріг завершився б швидше, але чи були б дороги такими якісними - це вже інше питання. Французькі інженери дуже прискіпливі до якості, змушують переробляти те, що, на їхню думку, зроблене неправильно. Також затримки іноді бувають через невчасну доставку матеріалів для роботи. Окрім того, велике навантаження було через те, що в кінці жовтня майже на всіх дорогах потрібно було замощувати бруківку, а таких фахових львівських фірм не так вже і багато. Наприклад, однією із причин затримки робіт на вул. Городоцькій був підрядник - компанія "Онур", яка, зрозумівши, що не зможе виконати такий обсяг робіт, приблизно півтора місяця шукала субпідрядників. Загалом, підрядникам теж не просто, адже виконано майже 95% роботи, а профінансовано лише 50%. 
 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7598 / 1.57MB / SQL:{query_count}