Транспортний ребус

З нового року львів'янам доведеться довше ходити пішки до зупинок та пересідати з однієї маршрутки на іншу

З нового року львів'янам доведеться довше ходити пішки до зупинок та пересідати з однієї маршрутки на іншу

 З 1 січня львівський громадський транспорт їздитиме по-новому: буде повністю змінена їх нумерація та маршрути. Чиновники запевняють, нова схема руху сподобається жителям, адже має чимало переваг. В управлінні транспорту акцентують і на недоліках – із 2012 р. львів’янам доведеться більше ходити пішки та пересідати з однієї маршрутки в іншу. 

Зміни будуть радикальними

Згідно з новою схемою руху, містом курсуватимуть радіальні та хордові маршрути. Якщо перші будуть сполучати периферію із центром Львова, інші доставлятимуть пасажирів до магістральних вулиць і з’єднають периферійні райони міста між собою.

ДО ТЕМИ

Очікування від новацій 

Оцінити нову схему “Пошта” попросила науковців із Львівської політехніки, однак там із коментарями просили почекати, поки схема запрацює, бо що-небудь змінити зараз уже неможливо. 

Тим часом деякі фірми-перевізники у “підвішеному” стані: масово продають свої автобуси і готуються до скорочень, та  повертають на дороги старі “душогубки”. “Пошта” поцікавилася думкою керівників фірм-перевізників, які, на відміну від міських чиновників, мають своє бачення та аргументи того, що буде з транспортом у Львові. 


Василь Креховецький, 

заступник директора фірми “Веламіда” (маршрут № 39):

– Якщо аналізувати предмет тендера, то за його умовами в одного підприємства повинно бути приблизно 120 автобусів. Таких фірм виберуть лише чотири. А у Львові таких перевізників є два. Отож, відбудеться роздроблення підприємств, зменшиться кількість автобусів. Після нового року наші люди та машини залишаться без роботи, бо нашого маршруту в новій схемі немає. І ми не можемо піти на конкурс, бо маємо тільки 30 машин. Існувати ми все ж таки будемо, але діяльність перевізника припинимо. Свої машини ми, можливо, передамо підприємствам, які виграють конкурс. Конкуренції не буде. Як на мене, це порушення антимонопольних норм. Йде політика зменшення перевізників. Чи це добре, чи погано – побачимо.    


Андрій Гельжинський, 

керівник АТП “Лідер Автотранс”

(маршрут № 36):

– Нова транспортна мережа не зможе перевезти всіх людей, створиться  транспортний колапс. Ця схема не продумана, вона зроблена теоретиками. 

Маленькі підприємства просто “повилітають” із цього бізнесу. Більшість малих фірм просто опустили руки і допрацьовують. Автобуси  продадуть за безцінь на схід. А транспортна мережа Львова просто обвалиться, і її потім потрібно буде рятувати, а робитимуть це ті, хто залишиться. 

Те, що ЛАЗи перевезуть усіх людей, які пересідатимуть з автобуса в автобус з електронним  квитком, це казка. Побачите, що піднімуться ціни на проїзд. Крім того, чітко знаю, що ці ЛАЗи не мають навіть гарантії із заводу з  технічного обслуговування. Вони на 80% складаються із китайських агрегатів, які не пристосовані для роботи при мінусовій температурі. Вдарять морози і – половина тих автобусів не виїжджатимуть з парку, бо їх електрообладнання та паливна система до цього не готові. Це буде колапс. Міська рада інформаційної кампанії взагалі не проводила. Потрібно  розказати людям, куди що буде їздити. Варто було зробити листівки, брошури чи книжки. Їх навіть можна було б продавати, люди їх би купували. 

Нині у Львові є 76 маршрутів та 600 автобусів, а вже з нового року маршрутів буде на 30 менше – 6 радіальних та 40 хордових. Натомість кількість автобусів суттєво не зміниться, кажуть чиновники. За словами Андрія Білоуса, заступника начальника управління транспорту та зв’язку міськради, на хордових маршрутках курсуватиме близько 550 “Богданів”,  натомість радіальні обслуговуватимуть ЛАЗи – приблизно 40 автобусів.   

“З часом плануємо збільшувати кількість автобусів на цих маршрутах. Для цього будемо використовувати різні методи: можлива закупівля нових автобусів, а також їхня оренда. Наразі маємо вже 33 нові автобуси”, — розповів “Пошті” Андрій Білоус.

Якщо хордові маршрути, які поєднають периферійні райони Львова, з’являться вже наступного року, то радіальні успішно курсують уже зараз. Зі шести запланованих радіальних маршрутів нині у Львові працюють уже п’ять –  №№1а, 11, 5, 3 та 5а. 

Роботу останнього радіального маршруту – 6а – обіцяють налагодити після завершення ремонту вул. Городоцької. За словами Миколи Жука, начальника управління транспорту та зв’язку міської ради, автобус великої місткості на майбутньому маршруті №6а курсуватиме до центру Львова з вул. Збиральної, навпроти ТЦ “Метро”. Там планують облаштувати приміську автостанцію.

На всіх радіальних маршрутах діє система трансферного квитка, який дає змогу здійснити пересадку в центрі міста з одного радіального маршруту на інший. Така система дозволяє пасажиру зекономити гроші на перевезеннях, трансферний квиток, як і звичайний, коштує 2 гривні. 

“Зручність таких автобусів очевидна, адже вони великі та комфортабельні, – зазначив Андрій Білоус. – Радіальні маршрути за своїм принципом – це швидкі маршрути, які дозволяють здійснювати одну безкоштовну пересадку за рахунок трансферного квитка. Ці переваги є визначальними для міського пасажирського транспорту”.

Хто возитиме львів’ян?

Із впровадженням нової схеми руху громадського транспорту зміняться не лише маршрути, але й самі перевізники. Якщо зараз на транспортному ринку міста налічується 24 оператори перевезення, натомість у новому році перевізників буде лише чотири. Щоб визначити, хто возитиме львів’ян у 2012-му, наприкінці грудня у міській раді проведуть конкурс для визначення нових перевізників.

Так, для проведення конкурсу організатори поділили транспортну мережу міста на чотири об’єкти, три з яких містять по 10, один –

16 маршрутів. Кожен перевізник, який переможе в конкурсі, буде обслуговувати не лише прибуткові, але й соціальні – нерентабельні маршрути. Кожен перевізник буде зобов’язаний мати автобус, пристосований для перевезення осіб із особливими потребами. У випадку невиконання угоди на одному з маршрутів міська рада обіцяє розривати договір із перевізником на весь об’єкт. 

Порушників поменшає?

Схема руху громадського транспорту Львова розроблена за зразками європейських країн. Попри це, для львів’ян вона матиме не лише переваги, але й недоліки. 

За словами Андрія Білоуса, суттєвим позитивом нової схеми є більша швидкість перевезення. Також вона дозволить розвантажити транспортний потік і зменшити корки в центральній частині міста. 

“Після її впровадження мешканцям доведеться довше ходити пішки до зупинок, а також робити пересадку на трансферних зупинках, – розповів Андрій Білоус. – Наші люди цього бояться, однак схожі транспортні схеми реалізовані в усьому світі”.

Після впровадження нової схеми руху не постраждають водії. І чиновники, і деякі перевізники стверджують, що роботи їм вистачить. Якщо ж когось звільнятимуть, то тільки порушників.

“Ми зможемо попрощатися із тими, хто є порушником, та з водіями низького рівня кваліфікації. Однак проблемної ситуації з браком робочих місць не буде”, – каже Роман Лобода, президент асоціації “Львівський пасажирський транспорт”.

Співрозмовник переконаний, що наразі говорити про переваги й недоліки нової схеми зарано. Водночас він наголошує, місто не зовсім готове до нововведень.  

“Усі переваги і недоліки нової транспортної схеми покаже практика. Однак, на мою думку, сьогоднішня дорожня інфраструктура Львова не відповідає новій транспортній схемі. Отримати цілковитий кайф від цієї схеми навряд чи вдасться. Річ у тім, що її основна ціль – збільшити середню швидкість руху. Гадаю, цього ми не досягнемо. У Львові є чимало складних місць, які на сьогодні не вирішені. Це такі перехрестя, як район вул. Стрийської,  Руставелі, Левицького – І.Франка і багато інших. Також, гадаю, втратимо в часі добирання. Ці позиції є не дуже добрими”, – зазначає Роман Лобода. 

Транспортна головоломка

Цілком можливо, що львів’яни, які зустрічатимуть Новий рік не вдома, наступного ранку у Львові просто заблукають. До запровадження нової схеми руху залишилося 28 днів, а в ратуші ніхто досі фактичного нічого не зробив, щоб пояснити мешканцям, як їздитимуть маршрутки, і підготуватися до нововведення. Інформаційна кампанія фактично зірвана: нові схеми важко знайти на сайті ЛМР, а хоч якоїсь поліграфії досі немає. 

З опублікованих на сайті ЛМР схем можна дійти висновку, що найбільше пощастить мешканцям Сихова, де буде чи не найбільше маршруток. Скажімо, з вул. Личаківської можна буде дістатися і на Сихів, і до лікарні швидкої допомоги, і в Кривчиці та на залізничний вокзал. 

Однак абсолютно іншими вулицями, ніж тепер. Скажімо, щоб добратися на вокзал з вул. Личаківської треба буде сісти на автобус, який поїде по Лисенка, а щоб повернутися ним назад, треба проїхати по колу півміста через… Зелену і Вашингтона. Такими заплутаними є майже всі маршрути. 

І ще. Рік тому були великі суперечки між мешканцями Тракту Глинянського і села Лисиничі. Люди в годину пік фізично не вміщаються у ці автобуси. А з нового року з Тракту Глинського їхатимуть лише два маршрути. Тобто автобусів буде менше. Залишається відкрите питання, як у них помістяться пасажири, яких не поменшає? Таких незрозумілостей є багато, чи вони виправдані, покаже час.   

 

P. S. Нову маршрутну схему шукайте у найближчих номерах “Пошти”.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8405 / 1.65MB / SQL:{query_count}