Невідомі львівські маршрути

Із початку грудня городянам пояснять, як їздитимуть у місті з нового року автобуси

Із початку грудня городянам пояснять, як їздитимуть у місті з нового року автобуси

З нового року у Львові запрацює нова транспортна схема. Містом курсуватимуть шість радіальних та сорок хордових маршрутів. Натомість про старі й звичні маршрути львів’янам доведеться забути. 

До впровадження нової транспортної схеми залишився місяць. А більшість мешканців й досі не знає, як саме курсуватиме громадський транспорт із нового року: міські чиновники ще не розпочали інформаційної кампанії. Поза тим, як зазначає заступник начальника управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради Андрій Білоус, карти нової маршрутної схеми будуть розповсюджувати з початку грудня. 

“Наразі дизайнер розробляє схему, я вже бачив її сирий варіант. Транспортна схема виконана у вигляді карти і має цілком європейський вигляд – із усіма назвами зупинок, маршрутами, номерами, – каже Андрій Білоус. – Плануємо розповсюджувати цю схему у вигляді друкованої поліграфічної продукції – флаєрів і карт у форматі А3. З допомогою флаєрів буде показано, як можна добиратися маршрутками з різних районів”.

Для таких намірів грошей у міському бюджеті немає. За словами чиновника, для втілення ідеї планують шукати спонсорів. Розповсюджувати карти і флаєри серед мешканців будуть безпосередньо в маршрутках. Також в управлінні транспорту та зв’язку хочуть залучити до інформаційної кампанії волонтерів. За попередніми намірами, вони поширюватимуть інформацію про нову транспортну схему на кінцевих зупинках великих спальних районів.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8014 / 1.53MB / SQL:{query_count}