Культурні проекти для міста Лева

Спланують культурний розвиток обласного центру до 2025 року

Спланують культурний розвиток обласного центру до 2025 року

У приміщенні Това­риства охорони па­м’яток історії та культури сьогодні, 24 листопада, о 17.30, відбудеться зустріч, де темою обговорення стане проект культурного планування міста Лева. Створення культурної мапи Львова – перший етап такого планування. Для цього було ідентифіковано та проаналізовано ресурси, що є у наявності, та потреби культурного сектору міста. Наступним етапом культурного планування, який розпочинається саме сьогодні, буде формування стратегії розвитку культури Львова до 2025 року.

“У результаті спільної роботи над культурним плануванням має бути знайдено чітке бачення розвитку міста, створено стратегію розвитку культури, визначено цілі і запропоновано завдання та проекти для їх досягнення. Стратегія буде представлена для обговорення громадськості із залученням широкого кола учасників та експертів, а також винесена на розгляд сесії міськ­ради”, – зазначив Андрій Вороновський, начальник управління культури Львівської міської ради. 

За його словами, такий проект повинен об’єднати громадськість, працівників культури, представників влади та підприємництва, митців, викладачів, журналістів, активних мешканців міста, аби створити дієвий план розвитку культури, який має стати основою формування культурної політики Львова. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8494 / 1.53MB / SQL:{query_count}