Велике книжкове переселення

У середу в приміщення на вул. Авіаційній, 1, почнуть завозити книжкові стелажі.

У середу в приміщення на вул. Авіаційній, 1, почнуть завозити книжкові стелажі.

Після чого відразу ж почнуть переносити туди книги. Вчора в новому приміщенні бібліотеки ім. Стефаника відбулась нарада міського голови з представниками Академії наук України, військовими та підрядними організаціями, які виконують ремонт приміщення.  
“Прогрес дуже великий.  До кінця тижня завершать перекривати дах. Ще треба зробити одну стінку, щоб був розподіл між книгосховищами. Загалом роботи виконуються відповідно до плану. В середу запланували завозити сюди стелажі. Після стелажів приступимо до перевезення самих книг. Треба перевезти 2 млн 300 тис. томів. Тому дякую військовим, Академії сухопутних військ, які погодились допомогти. Будемо активно працювати впродовж цілого місяця. Найближчим часом ми вирішимо проблему, яка не вирішувалась 65 років”, – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова. 
Нагадаємо, історія з передачею храму Церкві почалася ще  2010 року. Тоді депутати Львівської міськради передали у власність курії Львівської архієпархії УГКЦ будівлю церкви Свв. Петра і Павла, отців-єзуїтів, для проведення богослужінь. 
Однак проблему з перенесенням книг бібліотеки ім. Стефаника, які там зберігались, ніхто розв’язувати не поспішав. Лише згодом міські чиновники запропонували перемістити книги в колишню їдальню військового містечка, що на вул. Авіаційній, 1, та у приміщення, де раніше був кінотеатр ім. 
І. Ми­колайчука. Приміщення, де колись був кінотеатр, влада передала Академії наук. Натомість про передачу колишньої військової їдальні довелось просити державу. Відповідно, уряд пішов назустріч львівським парафіянам та бібліотеці й віддав приміщення на вул. Авіацій­ній, 1, Академії наук України.  А  мер пообіцяв, що  6 грудня, у День Збройних сил України, у костелі єзуїтів  проведуть перше урочисте  богослужіння.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8223 / 1.53MB / SQL:{query_count}