Освітянські реформи призупинено

У Львові районні відділи освіти не ліквідують, а підпорядкують управлінню освіти міста

У Львові районні відділи освіти не ліквідують, а підпорядкують управлінню освіти міста

 У четвер, 29 вересня, сесія Львівської міськради прийняла ухвалу “Про зміну підпорядкування територіальних виконавчих підрозділів”, якою районні відділи освіти не ліквідовуватимуть, а приєднають до управління освіти.

“Йдеться про приєднання районних відділів освіти, в тому числі господарських груп і бухгалтерій, до управління освіти Львівської міськради. Також, згідно з ухвалою “Про розмежування повноважень”, із 1 січня в райадміністрацій не буде повноважень управління навчальними закладами. Ці повноваження перейдуть до управління освіти. Інші речі, зокрема, нове положення про управління освіти, його структуру та штатний розпис, будуть прийняті згодом. Зараз ми прийняли лише те, яким чином буде здійснюватися управління освітою з 1 січня 2012 р. Із приєднанням відділів освіти не йде мова про жодне скорочення, тобто в тому складі, в якому люди зараз працюють, так вони і будуть переведені на роботу в нове управління освіти”, – каже керівник юридичного управління міськради Гелена Пайонкевич. 

Напередодні сесії, 28 вересня, виконком міськради скасував рішення “Про затвердження Положення про управління освіти міськ­ради та його структури”, прийняте 12 серпня. Зміни до положень було внесено у зв’язку з  ліквідацією відділів освіти при районних адміністраціях.

Також рішенням виконкому управління освіти зобов’язали подати профільній депутатській комісії пропозиції щодо оптимізації системи управління освітою. Нагадаємо, що стурбовані ліквідацією районних відділів освіти освітяни погрожували вийти з мирними акціями протесту, якщо це рішення не буде скасовано.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8135 / 1.53MB / SQL:{query_count}