Віддалені гірські райони стали ближчими

Західноукраїнсь­кий медіа-центр “Нова журналістика” облаштував інтернет-центри у віддалених гірських районах

Західноукраїнсь­кий медіа-центр “Нова журналістика” облаштував інтернет-центри у віддалених гірських районах:

два у Турківському (Народний дім села Бориня) і два – у Старосамбірському (Народний дім Старого Самбора та бібліотека школи с. Топільниця).
 “Народні доми сьогодні все менше можуть запропонувати мешканцям щось таке, що притягувало б до культури. Звісно, в окремих із них діють постійні секції, гуртки, вечірки, концерти. Але все-таки це періодичність, а не системність. Ми, встановивши модерні інтернет-центри, хотіли б залучити учнівську, студентську молодь до активності у культурних осередках, розширити спектр послуг, які надає Народний дім, – зазначив голова Ради Західноукраїнського медіа-центру “Нова журналістика” Ігор Паславський. –  Звісно, що ці сучасні комплекси – крапля в морі, порівняно з реальними потребами. Але це перший дієвий крок”.
Вільний доступ до цих інтернет-центрів на безкоштовній основі мають усі мешканці сіл. До березня 2012 р. Західноукраїнський медіа-центр “Нова журналістика” моніторитиме, як саме використовують інтернет-центри. А на завершення проекту скерує своїх працівників до технічної перевірки комп’ютерів. Після цього сільські громади забезпечуватимуть функціонування цих інтернет-центрів власними силами. 
Проект реалізований за кошти Міжнародного фонду “Відродження” та скерований на підтримку віддалених гірських районів, які не мають інтенсивних інвестиційних надходжень та допомоги меценатів, як курортні й туристичні райони. Облаштування одного інтернет-центру обійшлося у 7 400 грн. За них купили комп’ютер, модем та  пристрій, який дозволяє видруковувати, сканувати та копіювати інформацію. Значну частину цих коштів витратили на закупівлю ліцензійного програмного забезпечення. Загалом, відповідно до  гранту Міжнародного фонду “Відродження”, було передбачено близько 30 тис грн. на придбання техніки. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8113 / 1.54MB / SQL:{query_count}