Львівські новини: телеграф

Фахівці Державної податкової служби почали застосовувати новий механізм пошуку громадян, залучених до тіньової зайнятості – моніторинг рекламних оголошень, у яких пропонують послуги гувернанток, репетиторів, ремонтників, надомних перукарів і навіть екстрасенсів.

Податківці зацікавилися репетиторами та нянями 

Фахівці Державної податкової служби почали застосовувати новий механізм пошуку громадян, залучених до тіньової зайнятості – моніторинг рекламних оголошень, у яких пропонують послуги гувернанток, репетиторів, ремонтників, надомних перукарів і навіть екстрасенсів. Про це повідомила прес-служба ДПС з посиланням на главу ДПС Олександра Клименка. “Ця програма буде працювати і надалі. Оскільки я вважав і вважаю, що причиною безправ’я і низької оплати праці найманих працівників є добровільна згода на працевлаштування “без паперів”. Ми, як можемо, переконуємо громадян, що робота без документів – це експлуатація, а не цивілізовані трудові відносини”, – заявив він. Крім цього, Клименко нагадав, що головним джерелом інформації для податківців є база ідентифікаційних кодів: “Ми відбираємо з цієї бази тих, хто не декларує ніяких доходів протягом тривалого часу, і з’ясовуємо, чи дійсно людина ніде не працює і не веде ніякої підприємницької діяльності або просто не вважає за потрібне повідомити про це податковим органам. Але банківська таємниця для нас – табу, і в пунктах обміну валют ми ні за ким не стежимо”.

Забракували кандидатів на головного освітянина 

Конкурсна комісія ухвалила рішення не рекомендувати меру Львова жодного з кандидатів, які брали участь у конкурсі на заміщення вакантної посади начальника управління освіти. Про це повідомив один із членів комісії Мирослав Гавриляк. Таке одностайне рішення прийняли всі члени комісії після проведення конкурсу на заміщення вакантної посади. “Мала бути повна вища освіта відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування та на державних службах на керівних посадах не менше 3-х років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах і управліннях не менше 4-х років, післядипломна освіта в галузі знань державного управління. Жоден із кандидатів  не мав стажу роботи за фахом  на керівник посадах  в органах місцевого самоуправління або державного управління, крім того, один із кандидатів не мав післядипломної освіти в галузі знань з державного управління”, – каже Мирослав Гавриляк. Конкурс провели за наполяганнями кандидаток. Учасницями конкурсу були Наталія Демчук, президент громадської організації “Французький альянс у Львові” й старший викладач кафедри іноземних мов Комерційної академії та Оксана Ланійчук, юрисконсульт.

Бути волонтером корисно!

Більшість учасників театрального шоу, яке відбудеться під час церемонії відкриття львівського стадіону – це волонтери Приймаючого міста Львів, які зголосилися стати частиною команди, що організовує УЄФА ЄВРО 2012™ у Львові. “Ми вже декілька років працюємо з волонтерами, залучаючи їх до всіх заходів, що стосуються підготовки до турніру. Закликаємо активну молодь та усіх охочих долучатися до Волонтерської служби Львова на сайті Приймаючого міста www.uefaeuro2012.lviv.ua”, – розповіли в ЛКП “Агенція з підготовки м. Львова до Євро-2012”. Взяти участь у відкритті стадіону у Львові може кожен – особливих вимог, окрім бажання та можливості допомагати, до учасників не було. Організатори відібрали понад 1,5 тис. заявок. Волонтери отримають два запрошення на церемонію відкриття.
 

Дорожні плани – 2012

Наступного року у Львові планують відремонтувати решту ділянок доріг уздовж трамвайних маршрутів №2 та №6. “У жовтні-листопаді 2011 року ЛКП “Львівавтодор” планує провести тендер на виконання робіт у 2012 році на таких ділянках: вул. Промислова (вул. Б.Хмельницького – вул. Волинська), вул. Городоцька (вул. Шевченка – вул. Шпитальна), вул. Б. Хмельницького (пл. Осьмомисла – вул. Мулярська), вул.  Замарстинівська” (вул. Мулярська – вул. Гайдамацька),  вул. Гайдамацька (вул. Замарстинівська – вул. Б. Хмельницького), вул. Б. Хмельницького (вул. Гайдамацька – вул. Промислова), вул. Чернівецька, вул. Личаківська” (вул. Мечникова – вул. Пасічна), вул. С. Бандери (вул. Чупринки – вул. Коперника), вул. Коперника  (вул. С.Бандери – СЗШ № 9). Орієнтовна планова вартість зазначених робіт становить 21 млн євро”, – зазначив Олег Береза, директор ЛКП “Львівавтодор”. Крім того, у грудні цього року планують провести тендер на реалізацію проекту “Продовження трамвайної лінії №4 до житлового масиву Сихів”.

Районам бракує грошей

Місцевим бюджетам Львівщини для проведення у 2011 році найнеобхідніших видатків із надання послуг населенню не вистачає понад 270 млн грн, із них на оплату праці – 160,2 млн грн. У ЛОДА вдалося за рахунок додаткових заходів (спрямування вільних залишків бюджетних коштів, перерозподілу незахищених статей видатків, оптимізації видатків) зменшити недостачу на виплату зарплати  на 39,2 млн грн. Однак для забезпечення в повному обсязі виплати заробітної плати та оплати енергоносіїв Львівщині потрібна додаткова дотація з державного бюджету в обсязі 156,5 млн гривень.

Реконструкція смуги

Злітно-посадкова смуга Міжнародного аеропорту “Львів” готова на 71%. Як інформує прес-служба ДП “Дирекція з будівництва об’єктів до Євро-2012 у м. Львові”, зараз робітники здійснюють облаштування 500 метрів смуги та руліжних доріжок №4 і №3, що з’єднуватимуть перший та другий перони. “Загальна готовність злітної смуги становить 71%, робітники влаштовують мережі водопониження та водовідведення, а також електропостачання”, – зазначив Андрій Ганкевич, керівник проекту з будівництва злітно-посадкової смуги ДП “Західінфрапроект”. Окрім того, будівельники прокладають кабельні мережі зв’язку та мережі для світлосигнального обладнання.

Постамент Івасюкові 

13 жовтня, встановили кам’яну брилу, що слугуватиме постаментом для майбутнього пам’ятника Володимиру Івасюкові. “Ми деякий час не могли знайти відповідного крана, довелось знімати лінії електропередач, які заважали проїзду крана, перекривати рух транспорту”, – повідомив в.о. начальника відділу комунального господарства Галицької РА Ігор Мельник. Чиновник додав, що відбулись певні зміни щодо використання матеріалів мощення, що може незначним чином впливати на терміни готовності пам’ятника. Його  мають встановити до кінця жовтня.

Золочівський замок закриють? 

Якщо не знайдеться коштів на ремонт Золочівського замку, то навесні його доведеться закрити, повідомив “Львівській хвилі” директор Львівської національної галереї мистецтв Борис Возницький. У споруді, яка ніяк не дочекається грошей на ремонт, уже з’явилася тріщина Нагадаємо, у серпні через буревій обвалився дах однієї з веж Золочівського замку. На відновлення пам’ятки архітектури  потрібно близько 3 млн грн.  
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8131 / 1.61MB / SQL:{query_count}