Туристичний Львів у світ!

Наше місто представить свій потенціал на виставках у Санкт-Петербурзі та Лондоні

Наше місто представить свій потенціал на виставках у Санкт-Петербурзі та Лондоні

Цього тижня місто Лева презентує свій туристичний потенціал  на російській туристичній виставці “INWETEX – CIS Travel Market” у Санкт-Петербурзі. А в листопаді візьме участь у наймасштабнішій туристичній  події осені – WTM-2011 у Лондоні.

– WTM-2011 відбуватиметься з 7 до 10 листопада у Лондоні. Це найбільша подія у світовій туристичній індустрії. Наше місто братиме участь у виставці у складі національного стенда України. Зараз ми закінчуємо роботу над туристичним буклетом до Євро-2012 англійською та українською мовами, який роздаватимемо на лондонській виставці в електрон­ному варіанті, записаному на диску, – каже Ольга Качмар, в. о. начальника управління туризму міськради. 

За її словами, до складу делегації  входитимуть представники Центру розвитку туризму, Департаменту з підготовки до Євро-2012, Львівської міської ради та туристичного бізнесу Львова. У Лондоні запланована масштабна конференція українського стенда, у складі якого буде представлений Львів. А вже наступного року наше місто візьме участь у березневій виставці ITB-2012 у Берліні. 

 прес-служба ЛМР

 

ДО ТЕМИ

Учора відбулося відкриття Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності, основним завданням якого є презентація туристичних продуктів Львівщини до Євро-2012. Форум у Львові збирає одразу кілька тематичних напрямів: туризм, готельний та ресторанний бізнеси та індустрія розваг. У заході беруть участь понад 100 підприємств, фірм та організацій, майже чверть з яких представляють Львів та Львівську область. Решта учасників - інші регіони України, а також Польщу, Росію та Туреччину. Форум триватиме до 14 жовтня. На форумі транслювали відеоролик "Львів - з ним варто  познайомитись", який вийшов українською, російською та англійською мовами. На церемонії відкриття заходу міський голова Львова нагородив представників туристичної сфери міста подяками і дипломами за співпрацю. 

 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7816 / 1.54MB / SQL:{query_count}