Зелений тиждень

Викладачі та студенти католицького університету закликають пересісти на велосипеди

Викладачі та студенти католицького університету закликають пересісти на велосипеди

В Українському католицькому університеті триває Зелений тиждень. Ще з понеділка організатори заохочують усіх приїздити до університету велосипедами та одягати зелене вбрання. 

Усе розпочалося 10 жовтня із екологічно чистих яблук, які ініціатори акції роздавали працівникам та гостям УКУ. Сьогодні ж усі охочі матимуть нагоду подискутувати на тему екології з д-ром отцем-дияконом Олегом Кіндієм. Опісля відбудеться розважальна екологічна акція-вечірка на території будівництва майбутнього університетського містечка УКУ та презентація газети “Веловуйко”, у якій пропагуватимуть велоспорт та здоровий спосіб життя.

“Багато студентів та викладачів підтримали акцію та прийшли у вбранні із зеленими елементами, – розповідає Галина Шостак, координатор акції. – Навіть незважаючи на холодну погоду, наші юристи та студенти до університету приїжджають велосипедами. Ректор УКУ цього тижня ходить пішки, а в понеділок на роботу велосипедом приїхав наш перший проректор Тарас Добко”.

У рамках Зеленого тижня в УКУ прослухали екологічно-історичну лекцію про річку Полтву, директор громадської організації “Бюро екологічних розслідувань” Дмитро Скрильніков прочитав лекцію про екологічні злочини та експорт хімічних відходів, відбулися еко-фешн-шоу, на якому створювали та демонстрували прикраси та одяг з матеріалів повторного використання, та танцювальний екомайстер-клас від уківського English Club. 

Організаторами цьогорічного Зеленого тижня є університетське братство “Res Familiae”, Рада студентів УКУ, радіо “УКУпочці” та English Club.

Варто зазначити, що УКУ не перший рік проводить акції, спрямовані на збереження довкілля. Минулого року в університеті прочитали лекцію на екологічну тематику та влаштували акцію з ініціативою “GO GREEN!” за економне споживання електроенергії, води та інших ресурсів. Серед інших практичних “зелених” заходів католицького вишу є те, що на філософсько-богословському факультеті уже встановили контейнери для роздільного збору сміття. Схожі смітники незабаром з’являться в корпусі на вул. Свєнціцького.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8833 / 1.54MB / SQL:{query_count}