Львів’ян знову кличуть до Одеси

Одеситам припав до душі театр “Воскресіння” 

Одеситам припав до душі театр “Воскресіння” 

Майже 30 тисяч одеситів долучилися до святкувань Днів Львова в Одесі. Одеса стала другим містом в Україні, яке приймає Дні Львова. Першим був Харків, де на заходи з промоції нашого міста завітало понад 25 тисяч городян.

Так, організатори промоційного заходу потішили одеситів хорошою музикою – на перехресті вулиць Дерибасівської та Преображенської відбувся півторагодинний живий концерт “Lviv Jazz Quartet”, де всі охочі мали нагоду насолодитися львівським джазом. 

Знаковою подією під час святкувань став феєричний виступ театру “Воскресіння”. Львівські театрали презентували вуличну виставу “Глорія”, яка мала неабиякий успіх на цьогорічному вуличному фестивалі “Золотий Лев”. Як інформує прес-служба міськради, вистава тривала близько години, після чого у небо піднялися п’ять кольорових кульок, що символізують п’ять  веж промоційного логотипу Львова. Одеситам настільки сподобався львівський театр, що “Воскресіння” запрошують повторно приїхати в Одесу. Також львів’яни провели відкриті лекції в університетах Одеси, пригощали гарячим шоколадом та львівськими солодощами.  


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8238 / 1.53MB / SQL:{query_count}