Циркові погорільці

За ремонт львівського цирку візьмуться лише наприкінці жовтня

За ремонт львівського цирку візьмуться лише наприкінці жовтня

Наразі дирекція цирку завершує всі необхідні бюрократичні процедури. Врешті, з держбюджету надійшла лише частина запланованого фінансування. Попри це, працівники цирку переконані, що до свята Миколая відбудеться перша вистава. 

Уже майже сім місяців поспіль львівський цирк закритий для глядачів. Нагадаємо, що наприкінці березня нічна пожежа завдала будівлі значних пошкоджень. Вже у травні Кабмін виділив із резервного фонду Держбюджету України 8,7 млн грн. Однак бюрократичні процедури з визначення підрядника та вирішення інших питань затягнулись до осені. Тож, за словами Романа Здреника, комерційного директора львівського цирку, ремонт почнеться лише наприкінці жовтня. 

А роботи у будівельників чимало. Ремонту потребують не лише пошкоджені вогнем куполи. 

– Думка пересічної людини, яка проходить повз цирк, що пошкодження незначні. Насправді, вигоріла внутрішня частина купола зі сторони вул. Городоцької, яку потрібно замінити. Між зовнішнім і внутрішнім покриттям були відповідні шумоізоляційні та звукопоглинальні матеріали, утеплювачі. Це все або вигоріло, або стало непридатним після гасіння пожежі, – бідкається Роман Здреник.

У планах також заміна вікон у фойє на другому поверсі та глядацьких крісел. Адже частину крісел пошкодила вода під час гасіння пожежі. Важливо також встановити сучасні системи димовидалення і пожежoгасіння. Після березневої пожежі ще одне вогневе лихо львівському цирку не потрібне. 

 Як зазначив Роман Здреник, виділених із держбюджету коштів вистачає для того, щоб знищений пожежею цирк запрацював. Однак на загальне оновлення та модернізацію приміщення грошей бракує.

Позитивом є те, що, попри вимушений простій, заборгованості з виплати заробітної плати працівникам немає. За словами директора, знизилась тільки зарплата оркестру. Через вимушений простій вони отримують 2/3 від звичної зарплати. 

Кадровий склад цирку теж суттєво не постраждав – звільнились тільки сезонні працівники: контролери та гардеробниці. 

– Зараз у штаті цирку працює 141 людина. Критичної ситуації ані з зар­платами, ані з кадровим складом немає, – резюмує Роман Здреник. – Ми сподіваємося закінчити ремонтні роботи в цьому році. Хотілось би принести радість дітям міста і області й традиційно відкрити новорічну програму на свято Миколая.


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8806 / 1.54MB / SQL:{query_count}