Альтернатива задля порятунку театру

Цілком ймовірно, що театр ім. Марії Заньковецької організує марафон зі збору коштів від пересічного львів’янина, свого глядача.

Цілком ймовірно, що театр ім. Марії Заньковецької організує марафон зі збору коштів від пересічного львів’янина, свого глядача.

На думку гендиректора театру Андрія Мацяка, це є хорошим, альтернативним варіантом тоді, коли держава не виділяє достатню кількість коштів. “Ми будемо проводити різні акції, аби зібрати гроші для театру. Це буде свого роду марафон. Наприклад, співпрацюватимемо з підприємцями Львова й не тільки. Також маємо намір долучити до цієї справи колег із Польщі”, – каже Андрій Мацяк. На його думку, дуже важливо, щоб держава пішла назустріч театру стосовно оподаткування. “У нас є безліч ідей, як зібрати потрібні кошти, але все зводиться нанівець через часткове розуміння або ж взагалі нерозуміння ситуації з боку Міністерства фінансів”, – каже директор театру. Власне найближчим часом буде відновлено роботу фонду театру ім. Заньковецької, який був призупинений через  подвійне оподаткування.

Щоб відреставрувати театр, передовсім треба виселити звідти мешканців, які  мають квартири у будівлі театру. Зокрема, 43 квартири є перешкодою не те що ремонту, а й навіть виготовлення проектної документації. Як варіант, заньківчани пропонують для мешканців спорудити новий будинок. Місто, зі свого боку, погодилося підшукати і виділити ділянку, а інвестор – збудувати будинок. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9104 / 1.53MB / SQL:{query_count}