“!ФЕСТ”-демонтаж!

Після  численних скандалів, семи місяців розгляду в судах трьох інстанцій виконавча служба таки взялась за демонтаж літнього майданчика у Бернардинському дворику. 

Після  численних скандалів, семи місяців розгляду в судах трьох інстанцій виконавча служба таки взялась за демонтаж літнього майданчика у Бернардинському дворику. 

Зокрема, в четвер із обіду Бернардинський дворик окупували близько десятка міліціонерів та робітників. Останні демонтували споруду літнього майданчика “Першої львівської грильової ресторації м’яса у справедливости” (належить ТзОВ “Мережа концептуальних авторських ресторанів “!ФЕСТ”). Їх не зупинив  навіть напис на вході до літнього майданчика, що тут розміщена громадська приймальня народного депутата України Володимира Ар’єва, яку власники кнайпи повісили за кілька годин до демонтажу. 
 
Як зазначила Гелена Пайонкевич, начальник юридичного управління міськради, є  рішення Господарського суду Львівської області, підтверджене рішеннями суддів апеляційно-касаційної інстанції, яким встановлено, що цей об’єкт є самочинним будівництвом і повинен бути демонтований. “Виконавче впровадження відкрито належним чином. Постанова про відкриття виконавчого впровадження станом на сьогодні не оскаржується у жодному суді”, – резюмувала  Гелена Пайонкевич.
Своєю чергою представник виконавчої служби зазначив, що власникам літнього майданчика дали два місяці на добровільний демонтаж споруди, а також за кілька днів попередили про примусовий демонтаж. 
Ірина Маруняк, голова Галицької райадміністрації Львова, яка теж була під час демонтажу, додала, що це найбільший об’єкт самочинного будівництва в районі, які примусово демонтує виконавча служба. До цього була лише огорожа. 
“Ми знімаємо повністю конструкції літнього майданчика. Забрали столи і стільці. В подальшому плануємо демонтувати основу. Після того, як проведуть демонтаж,  виконавча служба підіб’є підсумок, яку суму витратили на ці роботи. Оплачуватиме демонтаж Холдинг емоцій “!ФЕСТ””, – розповіла Ірина Маруняк. 
Натомість Холдинг емоцій “!ФЕСТ” заявив, що це рейдерство з боку міського голови Андрія Садового. “Міський голова Львова за допомогою маніпуляцій, введення в оману політичних партій, судової гілки влади, силових структур та окремих високопосадовців з Києва систематично поширював неправдиву інформацію про Холдинг емоцій “!ФЕСТ”, спонукаючи тим самим зазначені органи до неправомірних дій”, – йдеться в офіційному прес-релізі підприємства. 
За словами юриста Холдингу емоцій “!ФЕСТ” Віталія Троця, підприємство вже подало до суду на  дії виконавчої служби, яка незаконно демонтувала літній майданчик. Оскільки вона не дочекалась роз’яснень суду, що саме потрібно демонтувати.
“У нас дійсно були невідповідності затвердженому проекту, але ми їх усунули. А саме замінили дах та забрали скляні конструкції. У нас є акт інспекції Держ­архбудконтролю, що всі порушення, які можна трактувати як самочинне будівництво, усунено”, – резюмує Віталій Троць.  

ДО ТЕМИ

“Усі підприємці міста повинні чітко дотримуватись чинного законодавства. Якщо є рішення суду про демонтаж, то споруда має бути демонтована. Місто підтримує приватних підприємців. Щотижня у міську раду надходить багато звернень про отримання дозволів на розміщення літніх майданчиків. Більшість отримує дозвіл. Компанія “Фест” протягом останніх років також отримала 10 погоджень на розміщення літніх майданчиків та функціонування закладів громадського харчування. Ця цифра, порівняно з іншими компаніями, значна. З компанією не було би проблем, якби вона самочинно, без погоджень, ігноруючи громадськість і всі принципи, не почала будувати павільйон у Бернардинському дворику”, – каже директор департаменту економічної політики міськради Ірина Кулинич, інформує прес-служба міськради. 

 

 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7821 / 1.57MB / SQL:{query_count}