Встигнути до зими

На Личаківській почали мостити бруківку. Якщо все буде добре, до середини жовтня завершать

На Личаківській почали мостити бруківку. Якщо все буде добре, до середини жовтня завершать

Ремонти вулиць Городоцької, Личаківської, Мельника та Чупринки підійшли до завершального етапу. На всіх цих об’єктах вже звели  більш як 80% інженерних мереж, заклали дорожнє корито і взялись до формування основи дороги. Найшвидшими темпами роботи просуваються на вул. Личаківській – тут уже почали вимощувати бруківку. Щоправда, про випередження термінів здачі об’єктів у міськраді не кажуть, мовляв, усе залежить від погоди, але до крайнього терміну – 31 жовтня – обіцяють встигнути. 

– Ми чітко йдемо за графіком. Якщо не підведуть погодні умови, надіємось ввести в експлуатацію частину вулиці Личаківської швидше, ніж це заплановано. Є бажання у підрядників, щоб цей термін пришвидшити хоча б до сере­дини жовтня, – заявив Андрій Садовий, міський голова Львова. 

Своєю чергою, Олег Береза, директор ЛКП “Львів­автодор”, не говорить про випередження графіків, але впевнений, що підрядник у них вкладеться: “Ми вкладаємось у терміни. Можливо, будуть якісь незначні доопрацювання, але те, що підрядник виконає умови контракту, це точно. Є представник компанії ЄБРР, який контролює ці роботи, він також у цьому впевнений. До зими ці вулиці будуть зроблені”.

Щоправда, під час робіт виникли певні нюанси щодо облаштування тротуарів. Зокрема, управління охорони історичного середовища Львівської міської ради попросило замінити розмір тротуарної плитки. “Згідно з проектом, тут закладений мозаїчний римський камінь, не притаманний для архітектури Львова. Тому ми пропонуємо замінити його на плити більшого розміру. Вони схожі до тих, що тут були раніше”, – зазначила Лілія Онищенко, начальник управління охорони історичного середовища ЛМР.

При цьому додала, що, як запевняє виробник плит, своїм складом вони не відрізняються від попереднього варіанта і він без проблем може їх виготовити. Натомість, у представників фірми “Онур”, які ремонтують вулицю, виникли питання щодо технічних характеристик плитки. Оскільки попередню вони місяць тестували на морозостійкість та інші характеристики. Та  виробник запевнив, що має всі необхідні державні сертифікати якості і проблем виникнути не повинно. Тож плитку вирішили все-таки замінити. 

“Для нас заміна конфігурації плитки це мінімальні ризики. Оскільки ми лише виконавці і матеріали, які ми маємо використовувати, прописує проектант або технагляд в особі інженера. Головне, щоб ми добре поклали плитку, а за її якість відповідає виробник”, – резюмував Февзі Айранджи-оглу, представник фірми “Онур”. 

ДОВІДКА

Обсяг виконаних робіт на вулиці Городоцькій:дорожній одяг: корито - 100%; дренаж - 55%; зведення нових підземних комунікацій: каналізація - 84%; водопровід - 97%; влаштування піщаної подушки - 45%; влаштування щебеневої подушки - 30%; влаштування бетонної основи - 15%; збірні бетонні плити - 5%.Обсяг виконаних робіт на вулиці Коновальця:дорожній одяг: корито - 98%; дренаж - 50%; зведення нових підземних комунікацій: каналізація - 100%; водопровід - 95%; влаштування піщаної подушки - 70%; влаштування щебеневої подушки - 50%; влаштування бетонної основи - 12%.Обсяг виконаних робіт на вулиці Мельника:дорожній одяг: корито - 70%; зведення нових підземних комунікацій: каналізація - 100%; водопровід - 20%; демонтаж бруківки та трамвайних колій - 100%.Обсяг виконаних робіт на вулиці Чупринки:дорожній одяг: корито - 80%; дренаж - 50%; зведення нових підземних комунікацій: каналізація - 85%; водопровід - 5%; влаштування піщаної подушки - 40%; влаштування щебеневої подушки - 5%; демонтаж бруківки та трамвайних колій - 100%.

 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7576 / 1.57MB / SQL:{query_count}