Знайшли винуватців львівського смороду

Причина неприємного запаху на вулицях Львова – викиди підприємств, інформує прес-служба міськради.

Причина неприємного запаху на вулицях Львова – викиди підприємств, інформує прес-служба міськради.

Відповідно до результатів  досліджень, проведених акредитованою лабораторію КП “Адміністративно-технічного управління”, перевищення забруднювальних речовин зафіксовано в пробах стічних вод ПрАТ “Компанія “Ензим”, ЗАТ “Львівська кондитерська фірма “Світоч” та ЗАТ “Львівський жиркомбінат”. Протягом доби перевищення концентрацій зафіксовано з 5.00  до 6.00 год.

Зокрема, коефіцієнт перевищення забруднень у стічних водах ПрАТ “Компанія “Ензим” – 69, ЗАТ “Львівська кондитерська фірма” “Світоч” – 12, ЗАТ “Львівський жиркобмінат” – 2,5. 

Ці викиди призводять до порушення технології очистки на очисних спорудах і до розвитку в каналізаційних колекторах мікроорганізмів, що розщеплюють органічні забруднення з виділенням неприємних запахів. Активізація цих процесів спостерігається при підвищеній температурі зовнішнього середовища, у суху безвітряну погоду. 

Зважаючи на це, комісія, яка досліджувала проблему, терміново скерує керівникам підприємств-порушників листи щодо приведення показників забруднення у каналізаційних стоках до гранично допустимих величин. Крім того, з метою встановлення несанкціонованих скидів концентрованих стоків промисловими підприємствами хімічні лабораторії КП “Адміністративно-технічне управління” буде забезпечено проведення періодичного відбору проб упродовж доби. 

 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8197 / 1.53MB / SQL:{query_count}