Мільйонний львівський візитер

За цей рік до Львова завітає мільйон туристів.

Мільйонний львівський візитер 

За цей рік до Львова завітає мільйон туристів. За інформацією Центру туристичної інформації, найбільше туристів відвідує місто у травні-червні, а також у вересні-жовтні. Окрім того, багато туристів приїжджає в наше місто на різноманітні фестивалі та свята (“Різдво у Львові”, Великдень, День міста, “Етновир”, Форум видавців), а впродовж року таких фестин відбувається близько сотні. І на кожен з них приїжджає від 3 до 15 тисяч туристів. 
Разом із тим, збільшується і час їхнього перебування в місті. Якщо кілька років тому турист приїжджав до Львова на день-два, то тепер перебуває в місті три-чотири дні.
Великі надії львівські посадовці та туристичні оператори покладають на фінал чемпіонату Європи з футболу Євро-2012. За словами Галини Гриник, в. о. начальника управління туризму ЛМР, зараз у ратуші активно працюють над тим, щоб між матчами чимось зацікавити туристів. Зокрема, вже визначено фестивалі, які відбуватимуться в рамках чемпіонату. Планують, що це будуть етнофестивалі, пивний фестиваль, чемпіонат з автоперегонів на ретроавтомобілях, а також дні культури країн-учасників чемпіонату.
– Основним моментом буде відкриття летовища, що дозволить запустити на наш ринок нових туристів з інших регіонів, які матимуть можливість комфортабельно долетіти до Львова, – повідомила Галина Гриник. – Крім того, добре розвинувся готельний бізнес. Покращилася сфера гостинності, адже кожен дбає про те, щоб обличчя його закладу було привабливим.
За словами Надії Радіоненко, директора Центру розвитку туризму м. Львова, за їхніми підрахунками, турист у середньому витрачає 400 доларів за весь час перебування у Львові, враховуючи проживання і харчування, придбання сувенірів, відвідування культурних і розважальних закладів.

До теми:

Два роки тому у Львові розпочав роботу Центр туристичної інформації. Його відкриття стало можливим за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках проекту „Створення інформаційно-туристичної інфраструктури у м. Львові”. За словами Олени Голишевої, керівника центру, інформація тут надається не лише туристам, а й мешканцям міста, і всі інформаційні послуги, зокрема мапи, буклети, є абсолютно безкоштовними.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7709 / 1.54MB / SQL:{query_count}