Львівські новини: телеграф

Ремонт Городоцької затягнеться. Личаківську зробили наполовину. За нічний алкоголь анулюють ліцензію. Обережно, гриби.
У ставку Стрийського парку загинула риба

Ремонт Городоцької затягнеться

Ремонт вул. Городоцької у Львові через складність робіт завершиться не раніше як 15 листопада. Про це повідомив директор ЛКП “Львівавтодор” Олег Береза. Нагадаємо, ремонт цієї вулиці мали завершити 31 жовтня. “На Городоцькій дещо порушились графіки виконання робіт. Але там вже розпочали роботи з бетонування”, – сказав він.

Личаківську зробили наполовину

На вул. Личаківській виконують останні підготовчі роботи з встановлення щебеневої основи і дренажної системи та починають укладати бруківку та трамвайні плити. Загалом виконано вже близько 50% робіт. На Личаківській проведено комплекс робіт, зокрема: зведення нових підземних комунікацій (каналізація, водопровід) готове на 95%, влаштування піщаної подушки –  на 45%, влаштування щебеневої подушки – на 30%, влаштування бетонної основи – на 9%. Як повідомив директор ЛКП “Львівавтодор” Олег Береза, закінчити роботи планують до31 жовтня.”Якщо все піде добре, то ми мали б закінчити до середини жовтня всі роботи. До кінця тижня будуть вже встановлюватися трамвайні плити, тобто, ми переходимо до останньої фази роботи. Вулиця залишиться в тих же масштабах, що була раніше, але колія буде безшумна. І, відповідно, буде якісна дорога, оскільки виконуються всі необхідні роботи: ставиться дренаж, використовуються всі необхідні технології, щоб дорога довший час не потребувала ремонту. Тут покладуть бруківку і трамвайні плити. Загальна вартість реконструкції цього відрізку Личаківської – 3 млн євро”, – каже директор ЛКП “Львівавтодор” Олег Береза. За словами Віктора Онищука, представника компанії-підрядника, за ремонтом дороги постійно спостерігають французькі експерти. Вони озвучують не лише критичні зауваження, але й надають поради щодо поліпшення якості та здешевлення робіт. Нагадаємо, місто у співпраці з ЄБРР проводить роботи на чотирьох об’єктах: вул. Коновальця, вул. Мельника – Чупринки, вул. Личаківська, вул. Городоцька.

За нічний алкоголь анулюють ліцензію

Львівська мерія погрожує анулювати ліцензії кіоскам, які продають алкоголь уночі. Про це інформує “Львівська хвиля” з посиланням на директора департаменту економічної політики Ірину Кулинич. За її словами, усього в місті є 33 об’єкти, на які надходять скарги від громадян щодо продажу алкоголю в нічний час. За серпень відбулося 18 рейдів на точки продажу алкоголю, складено 17 протоколів. Порушники сплатили майже 8 тисяч гривень штрафу.

Обережно, гриби

12 вересня, близько 22.00, в реанімаційне відділення Самбірської ЦРЛ з діагнозом отруєння грибами поступила Леся Я., 1981 року народження, жителька с. Корналовичі Самбірського району, повідомили у прес-службі ГУК МНСу у Львівській області. Загалом від початку року в області зареєстровано п’ять випадків отруєння грибами, зокрема, постраждала одна дитина.

У ставку Стрийського парку загинула риба

465 мертвих рибин виявили напередодні працівники комунального підприємства  “Зелений Львів”. Причому вода в декоративній водоймі чиста, не забруднена, використання отрути також малоймовірне, адже лебеді, голуби та качки, які живуть у водоймі, не постраждали. “Мабуть, риба загинула через застосування електричного струму”, – каже начальник відділу парків, лісопарків та ландшафтів ЛМР Василь Лаврінок.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8100 / 1.56MB / SQL:{query_count}