Зустрінемось у Львові

Місто Лева розпочинає масштабну кампанію презентації в інших містах України. Уже цієї п’ятниці та суботи відбудуться перші Дні Львова у Харкові. Наступними містами будуть Одеса та Дніпропетровськ. Новий проект промоції міста покликаний збільшити кількість туристів та більше розповісти про львівську культуру, історію та науку.

Місто Лева розпочинає масштабну кампанію презентації в інших містах України

Уже цієї п’ятниці та суботи відбудуться перші Дні Львова у Харкові. Наступними містами будуть Одеса та Дніпропетровськ. Новий проект промоції міста покликаний збільшити кількість туристів та більше розповісти про львівську культуру, історію та науку. Програма святкування Днів Львова у Харкові передбачає зустрічі, презентації, виступи, візуальну рекламу Львова, кілька прямих ефірів на харківському телебаченні.
Мета цього заходу – промоція Львова на сході та півдні України для того, щоб показати наше місто таким, яким воно є насправді: місто затишку, де бережуть українські традиції. Також Львів – це місто молоді, і в цьому в нас багато спільного саме з Харковом. Окрім цього, це є і пізнавальний проект, адже дозволяє місцевим мешканцям ознайомитися з культурою нашого міста. А для нас це можливість зав’язати більш тісні стосунки з цими містами та запросити їхніх жителів відвідати Львів, – каже заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів.
У рамках проекту відбудуться дві відкриті лекції для студентів на тему “Розвиток туризму у Львові” та “Розвиток Львова в ІТ-напрямку” в Харківському університеті імені В. Каразіна та у Харківському національному університеті радіоелектроніки. Також у п’ятницю у книгарні “Є” міста Харкова відбуватиметься презентація книжок про Львів для харківських читачів, а для учнів харківської гімназії буде передано міні-бібліотеку книг про Львів, які надало видавництво “Ап­ріорі”. Окрім цього, львів’яни запланували для харків’ян розважальну програму.
Не обійдеться, звісно, і без подарунків. Львів подарує Харкову одного з роз­мальова­них левів Той, що хоче спати, або Піжама по-львівськи. А ще львів’яни везуть солодкий подарунок – упродовж двох днів харків’яни матимуть змогу скуштувати львівський шоколад, адже на головній площі міста відбудеться дегустація та атракції від “Світоча”.
В університетах та на головній площі Харкова розповсюджуватимуть листівки “Запрошуємо до Львова” та “Знайди себе у Львові”. Впродовж місяця у Харкові буде розміщено білборди та ситі-лайти із закликом “Зустрінемося у Львові”, а на місцевому телебаченні та в кінотеатрах транслюватимуть промоційний ролик міста, який, до речі, зможуть переглянути і жителі Одеси, Тернополя та Чернігова.
Родзинкою святкування Днів Львова у Харкові буде вечірня вулична вистава “Глорія” від театру “Воскресіння”, показ якої відбудеться на головній площі Харкова. За словами директора театру “Воскресіння” Ярослава Федоришина, цю виставу вже неодноразово демонстрували у Львові. Але для харківської публіки підготували нову хореографічну композицію, в якій вплітаються теми Бойківщини, Гуцульщини, з елементами етномузики, з яскравими вогняними пірамідами.
– Попри презентаційну мету, однією з головних цілей події є пошук та залучення нових туристів, які б могли приїхати до Львова. Адже для міста – це додаткові кошти. Тому вслід за проведенням Днів Львова у Кракові, організацією прес-турів закордонних журналістів, зйомкою роликів, Львівська міська рада й розпочала новий проект на рівні загальноукраїнської промоції, – розповіла керівник відділу промоції міста Львівської міськ­ради Галина Малець. 

ДО ТЕМИ:

Минулого року Львів відвідало близько мільйона туристів. Понад 60%  – це туристи з України. Харків – це перше місто, де Львів презентуватиме себе на рівні загальноукраїнської промоції. 7 – 8 жовтня відбудеться промоція міста в Одесі. А в листопаді – у Дніпропетровську. Натомість, львів’яни запропонували колегам з інших міст провести презентації своїх міст. Уже навесні у Львові очікують презентацію Одеси.
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7698 / 1.57MB / SQL:{query_count}