Займатися спортом модно!

Львівський Ярмарок спорту відвідали 10 тисяч львів’ян. Серед них не лише молодь та діти, а й батьки та педагоги. За три дні у парку імені Богдана Хмельницького та у приміщенні спортивного комплексу “Динамо” відвідувачі мали нагоду не лише побачити презентації більш ніж 40 видів спорту, але й узяти участь у майстер-класах. На Ярмарок спорту завітали понад 20 відомих українських спортсменів. 

Львівський Ярмарок спорту відвідали 10 тисяч львів’ян. Серед них не лише молодь та діти, а й батьки та педагоги. За три дні у парку імені Богдана Хмельницького та у приміщенні спортивного комплексу “Динамо” відвідувачі мали нагоду не лише побачити презентації більш ніж 40 видів спорту, але й узяти участь у майстер-класах. На Ярмарок спорту завітали понад 20 відомих українських спортсменів. Тут можна було зустріти атлета Сергія Конюшка, олімпійського чемпіона з важкої атлетики Петра Короля, учасника ралі “Дакар” Вадима Нестерчука, призера Олімпіади в Сіднеї, плавця Дениса Силантьєва та багатьох інших. Усі вони переконані, що така подія має стати традиційною у Львові, адже спорт, фізична активність є запорукою здоров’я та хорошого самопочуття.  “Спорт – це мистецтво, яке дозволяє залишити за собою слід в історії, а також показати іншим правильний шлях у житті. Займайтесь спортом! Показуйте добрі результати! Прославляйте себе і свою державу!” – написав у Книзі почесних гостей спорту багаторазовий чемпіон та призер міжнародних змагань із важкої атлетики Василь Мартинюк.
Результати Ярмарку спорту-2011 перевершили сподівання організаторів. “Досвід минулого року показав, що результати таких масштабних дійств помітні. Вже після першого ярмарку відвідуваність спортивних гуртків та секцій зросла на 15-20%. Цього року чекаємо ще кращих показників. Певен: це не останній Ярмарок спорту у Львові”, – каже директор департаменту “Адміністрація міського голови” міськради Олег Березюк.
Текст: Юлія Смакула, Фото: прес-служба ЛМР.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7630 / 1.54MB / SQL:{query_count}