Невдовзі Екуменічний соціальний тиждень

Окрім конференцій та  “круглих столів”, у програмі форуму – фотовиставка, виставка-ярмарок соціальних організацій та молодіжний етноконцерт. Уже вчетверте з 27 вересня до 2 жовтня у Львові відбуватиметься Екуменічний соціальний тиждень. Цьогорічна тема суспільного форуму – “Реформи через довіру”.

Окрім конференцій та  “круглих столів”, у програмі форуму – фотовиставка, виставка-ярмарок соціальних організацій та молодіжний етноконцерт

Уже вчетверте з 27 вересня до 2 жовтня у Львові відбуватиметься Екуменічний соціальний тиждень. Цьогорічна тема суспільного форуму – “Реформи через довіру”.
Традиційно до участі в тижні запрошені представники усіх Церков. Очікується близько 20 експертів із Італії, Франції, Канади, Великобританії, Угорщини та Польщі. Торік учасниками форуму стало близько
3 тис. осіб. Цього року організатори знижувати планку не планують.
“Розвиток громадянського суспільства полягає в тому, щоб громада була активним учасником будь-яких змін у суспільстві і навіть більше – була їх ініціатором. Тому результатом екуменічного тижня міг би бути поштовх до ефективного партнерства влади та громади шляхом налагодження механізму дій громадських рад, щоб вони працювали для інтересів суспільства, а не існували формально; активізація громади; не пасивне спостереження за тим, що відбувається, а безпосередня участь у процесі. Розуміємо, що захід сам собою не змінить світ на краще, але, можливо, це буде один із кроків до пошуку рішень, що стануть спільними як для влади, так і для громадян”, – каже організатор соціального тижня Ірина Кітура.
Окрім конференцій та “круглих столів”, у програмі форуму – фотовиставка, виставка-ярмарок соціальних організацій, концерт хорового співу та молодіжний етноконцерт. Цікавим також буде суботній молитовний День довіри, підготовлений спільно з екуменічною християнською спільнотою Тезе, Франція.
Уже зараз всі охочі мають можливість зареєструватися на участь у заході, заповнивши анкету за електронною  адресою http://www.esw.org.ua.
В Україні соціальний тиждень започаткував 1939 р.
митрополит Андрей Шептицький, присвятивши його темі християнського патріотизму, який протиставлявся ідеологіям комунізму, шовінізму і фашизму, що тоді стрімко розвивалися в Європі.
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9026 / 1.54MB / SQL:{query_count}