На Ринку замінять столітній водогін

Роботи планують завершити через місяць. У на площі Ринок розпочали реконструкцію водопровідних та каналізаційних мереж. Зараз триває демонтаж дорожнього покриття та земляні роботи, а також капітальний ремонт тротуару.

Роботи планують завершити через місяць

У на площі Ринок розпочали реконструкцію водопровідних та каналізаційних мереж. Зараз триває демонтаж дорожнього покриття та земляні роботи, а також капітальний ремонт тротуару.
За словами Ігоря Фалюти, в. о. начальника управління капітального будівництва ЛМР, одну сторону вже закінчено, зараз знімають плитку на південному боці – від Музею пошти до палацу Любомирських. Крім того, 9 вересня розпочали роботи на східній частині пл. Ринок.
– Якщо на південній, північній і західній сторонах ми виконували перекладку інженерних комунікацій під час підготовки міста до 750-річчя, то на східній частині не виконували жодних робіт. Тому сьогодні для того, щоб перекласти тротуари, треба виконати додатковий обсяг робіт, а саме: реконструкцію каналізаційних випусків з будинків і збирачів дощових вод. Відповідно, ми будемо розкопувати, проводити гідроізоляцію та покривати тротуари гранітною плиткою з житомирського кар’єру, – розповідає Ігор Фалюта.
Роботи планують завершити через місяць. За цей час працівники “Львівводоканалу” поміняють старий чавунний водогін довжиною 120 погонних метрів, із підключенням будинків від № 2 до № 10, а також замінять аварійні каналізаційні випуски та зроблять ринви до колектора. Чавунний водогін на пл. Ринок побудований понад сто років тому і потребує заміни, бо аварійні каналізаційні випуски та несправні ринви на кам’яницях часто стають причиною підтоплення фундаментів.
Зараз водоканал прокладатиме нові мережі, а ремонт ринв та відновлення благоустрою виконає рай­адміністрація. Як повідомив начальник ремонтно-експлуатаційної дільниці водопровідних мереж ЛМКП “Львівводоканал” Ярослав Герасимчук, кош­торисна вартість робіт становить близько 1,36 млн грн. Для мешканців воду не перекриватимуть. Гарантійний термін нового водопроводу –
80 років. 
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8311 / 1.54MB / SQL:{query_count}