Центр краще оминати

На час проведення Форуму видавців буде змінено схему руху автотранспорту. Під час  проведення у Львові Міжнародного книжкового форуму та з метою впорядкування дорожнього руху в центральній частині міста, зокрема, на вул. Коперника, Стефаника, Словацького, буде змінено схему руху  громадського транспорту.

На час проведення Форуму видавців буде змінено схему руху автотранспорту

Під час  проведення у Львові Міжнародного книжкового форуму та з метою впорядкування дорожнього руху в центральній частині міста, зокрема, на вул. Коперника, Стефаника, Словацького, буде змінено схему руху  громадського транспорту.
Як повідомила керівник прес-центру ДАІ м. Львова Людмила Ліб, 16 – 19 вересня дозволено виїзд із вулиці Коперника по трамвайній колії, яка прокладена між середньою школою №9 та Головпоштамтом, на вулицю Дорошенка і подальший рух вказаною вулицею до просп. Свободи  для автобусних маршрутів №№ 14, 16, 83, 95. Автобусні маршрути №№ 29, 29а, 50, 53, 75, 97  та увесь транспорт курсуватимуть вулицею Стефаника до проспекту Шевченка.
Від 14-го до 15 вересня через прибуття учасників Міжнародного книжкового форуму до Палацу мистецтв на вул. Коперника, 17, буде дозволено тимчасово здійснювати зупинку транспортних засобів, які залучені до обслуговування форуму для розвантаження продукції.
Від 14 вересня і до завершення форуму, 19 вересня, у центр  будуть скеровані патрулі ДПС ВДАІ м. Львова для регулювання дорожнього руху в ручному режимі.
– Цього року до Львова на Форум видавців запрошено чимало цікавих гостей, тому приїде багато відвідувачів. Це спричинить перешкоди в дорожньому русі. Задля уникнення заторів у центральній частині міста, зокрема на вул. Коперника, також будуть виставлені патрулі, які в ручному режимі регулюватимуть рух, – каже Людмила Ліб.
ДАІ Львова закликає водіїв на час проведення форуму не в’їжджати в центральну частину міста без потреби, оскільки вулиці центру будуть перевантажені.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8650 / 1.54MB / SQL:{query_count}