Львівські новини: телеграф

Тюрму на Лонцького заберуть від СБУ. У під’їздах встановлять пластикові вікна. У центрі заборонили галасувати. Реклами поменшало. Радехів – найчистіше місто області

Тюрму на Лонцького заберуть від СБУ

До 15 жовтня Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів “Тюрма на Лонцького” у Львові мають передати до сфери управління Міністерства культури. Відповідне доручення підписав президент України, повідомляє сайт глави держави. Доручення дане керівникові уряду та голові СБУ, у підпорядкуванні якої зараз перебуває музей.

У під’їздах встановлять пластикові вікна

У під’їздах львівських будинків, мешканці яких вчасно оплачують комунальні послуги, ЛКП встановлюють енергоощадні вікна. За інформацією управління житлового господарства, вже встановлено вікон майже на 200 тис. гривень. “Майже всі ЛКП підписали угоди про встановлення енергоощадних вікон у будинках, де є 100% оплата за спожиті комунальні послуги. Планується, що загалом у місті протягом вересня буде виконано робіт на суму більше 300 тис. грн, буде встановлено близько 300 вікон”, – повідомив начальник управління житлового господарства ЛМР Юрій Голець.

У центрі заборонили галасувати

Через великий шум від транспорту виконавчий комітет Львівської міської ради заборонив власникам і орендарям житлових і нежитлових приміщень здійснювати протягом доби будь-яке зовнішнє озвучення у центральній частині міста. Відповідне рішення ухвалили на засіданні виконкому. Зокрема, вмикати музику на літніх майданчиках та під час відкриття магазинів, кафе та інших розважальних та відпочинкових закладів забороняється на: пл. Ринок, просп. Т. Шевченка, просп. Свободи, вул. П. Дорошенка, пл. І. Підкови,
л. А. Міцкевича, пл. Соборній,
вул. Галицькій, вул. Краківській,
пл. Галицькій, вул. Ю. Словацького,
вул. В. Стефаника, вул. Січових Стрільців, вул. Князя Романа, вул. Підвальній, вул. І. Франка (від початку до
вул. Зеленої), просп. В. Чорновола (від початку до вул. Зернової), вул. Городоцькій (від початку вул. І. Огієнка), пл. Князя Ярослава Осмомисла, 7-11,
вул. М. Коперника.

Реклами поменшало

КП “Адміністративно-технічне управління” за літній період демонтувало 418 конструкцій, з них 275 рекламних конструкцій та 143 вивіски, повідомляє прес-служба Львівської міської ради. Для порівняння: за аналогічний період 2010 року у Львові було демонтовано 290 конструкцій, а протягом літа 2009 року – 90. “Зовнішня реклама розміщується у Львові виключно на підставі дозвільної документації. Якщо ж рекламні засоби та вивіски встановлюються без відповідної дозвільної документації, то такі конструкції підлягають демонтажу”, – повідомив в. о. директора КП “Адміністративно-технічне управління” Ігор Костюк.

Радехів – найчистіше місто області

Переможцем щорічного обласного конкурсу “Екологічно чистий населений пункт” у 2011 році серед міст районного значення став Радехів.  Друге місце розділили Сколе та Рава-Руська, а третє – Броди та Буськ. Серед селищ першість отримало Олесько Буського району, а срібло дісталось Нижанковицькій селищній раді Старосамбірського району.
Перше місце у категорії сіл посіли Бунів Яворівського району, а також Гірське на Миколаївщині, друге – Сокільники Пустомитівського та Гончарів Золочівського району, третє місце – Смереків Жовківського району та Верхній Лужок на Старосамбірщині. Переможці конкурсу отримають дипломи Львівської обласної ради та грошові премії. Дипломи переможцям вручатиме голова Львівської обласної ради під час чергової сесії.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8224 / 1.56MB / SQL:{query_count}