Волонтери до “Євро-2012”

У Львові розпочали набір волонтерів до чемпіонату Європи з футболу. Із 12 вересня кожен охочий допомагати організації УЄФА під час проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 р. може подавати свою анкету. За словами Олега Засадного, директора департаменту “Євро-2012” ЛМР, під час матчу у Львові працюватиме близько тисячі волонтерів.

У Львові розпочали набір волонтерів до чемпіонату Європи з футболу

Із 12 вересня кожен охочий допомагати організації УЄФА під час проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 р.
може подавати свою анкету. За словами Олега Засадного, директора департаменту “Євро-2012” ЛМР, під час матчу у Львові працюватиме близько тисячі волонтерів.
Допомагати в організації та проведенні чемпіонату Європи з футболу матимуть змогу всі охочі. Стати волонтерами можуть не лише львів’яни, але й жителі інших міст України та іноземці, що досягли 18-ти чи 16 років (за згодою батьків).
Головна умова для претендентів – знання іноземної мови. Волонтери мають володіти англійською або ж мовою однієї з команд, що гратимуть у Львові. Анкети прийматимуть до січня 2012 року, далі з претендентами проведуть інтерв’ю. Навчання волонтерів планують розпочати вже з травня наступного року.
За словами О. Засадного, кожен волонтер отримає форму та інші засоби, необхідні для виконання завдань. Волонтери допомагатимуть уболівальникам та організаторам у здійсненні інформаційного супроводу, у наданні мовної підтримки службі безпеки, першої медичної допомоги, працюватимуть у фанпосольствах, медіа-центрі, фанзоні, фанкемпінгу, волонтерському центрі. Кожен волонтер зможе обрати підрозділ, в якому хоче працювати, коли подаватиме заявку.
Форма анкети розміщена на офіційному сайті www.uefaeuro2012.lviv.ua у розділі “Волонтеру”.
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8504 / 1.53MB / SQL:{query_count}