Львівські новини: телеграф

Місць у садочках побільшає. Алкоголь далі продають уночі. Військові навчання на Львівщин. Одинадцятикласників області на 97% забезпечили книжками. У Дрогобичі та Славському готують бази до Євро-2012.  На Львівській митниці новий керівни. Безпечні парки. Новий дитячий майданчик.  Штраф за спалювання смітт.  На каву до Львова. Білоруський центр

Місць у садочках побільшає

У львівських дитсадках планують відкрити 33 додаткові групи для майже 800 дітей. Про це повідомили в управлінні освіти Львівської міськради. Відтак упродовж 2011 р. планується відкриття ДНЗ № 78 (вул. Чукаріна, 9) – чотири  групи на 80 дітей, ДНЗ № 9 (вул. Рильського, 9) – шість груп на 120 дітей, ДНЗ № 168 (вул. Кульпарківська, 182) – шість груп на 120 дітей. На вул. Новознесенській, 69, планують побудувати новий корпус садка, де буде відкрито дві додаткові групи  на 120 дітей, повідомила
в. о. начальника управління освіти Катерина Гороховська. Уже розпочато реконструкцію ДНЗ № 102 (вул. Медової Печери, 13), де буде відкрито 8 груп на 160 дітей. Додаткові групи відкриють у ДНЗ № 21 (вул. Грабовського, 3) – одну групу на 20 дітей; ДНЗ № 154 (вул. Хвильового, 18) – дві групи на 40 дітей; ДНЗ № 14 (вул. Щурата, 2) – одну групу на 20 дітей; ДНЗ № 104 (вул. Липинського, 14) – одну групу на 20 дітей; ДНЗ № 170 (вул. Ярославенка, 24) – три групи на 60 дітей. “Також хочемо відкрити при садочках групи короткотривалого режиму перебування дітей 5-річного віку. У перспективі відновлення діяльності колишнього дошкільного навчального закладу № 17 за адресою: вул. Зубрівська, 9, де буде відкрито 14 груп.  На вул. Дністерській, 25 ,також буде відновлено садочок і відкрито 6 груп”, – каже Катерина Гороховська. Планується відновлення таких дошкільних закладів: ДНЗ № 112 на вул.   Хоткевича, 16, – 12 груп, ДНЗ № 157 (вул. Наукова, 28а) – приміщення використовується для початкових класів СЗШ № 2, ДНЗ № 16 на вул. Грінченка, 4а. Як повідомили у прес-службі Львівської міськради, загалом у Львові функціонують 97 дошкільних навчальних закладів та 9 навчально-виховних комплексів “Школа-садок”, “Садок-школа”. Садочки міста відвідує 21 391 дитина (796 груп).

Алкоголь далі продають уночі

Протягом серпня представники райадміністрацій, департаменту економічної політики та працівники правоохоронних органів спільно здійснили 18 рейдів щодо нічного продажу алкоголю.   “Найбільше порушників виявлено у Франківському районі – 5, найменше алкоголь уночі продають у Галицькому та Шевченківському районах, там складено по одному протоколу”, – повідомили у відділі торгівлі Львівської міської ради. За той же період було здійснено три повторні рейди та складено два протоколи про повторне порушення заборони продажу алкоголю вночі. Від мешканців міста  протягом місяця надійшли 33 скарги щодо об’єктів торгівлі, які продають алкоголь у нічний час.

Військові навчання на Львівщині

У Львівській області на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки стартувала активна фаза багатонаціонального навчання “Ротаційні сили Чорноморського регіону-2011”. Про це повідомили у регіональному медіа-центрі МОУ. Близько двох тижнів учасники навчання удосконалювали навики за миротворчою тематикою. За сценарієм, український та болгарський підрозділи здійснили марш та зайняли зону відповідальності 1-ї багатонаціональної роти і приступили до виконання завдань за призначенням. Іншими словами, особовий склад підрозділів  облаштував і зайняв польовий табір. Як пояснив керівник навчання “Ротаційні сили Чорноморського регіону-2011” підполковник Ігор Зенін, розташування багатонаціонального підрозділу нагадує невеличку військову базу під символічною для українців назвою – “Хортиця”, яка виконана із дотриманням стандартів провідних країн світу.

 

У Дрогобичі та Славському готують бази до Євро-2012

Заступник голови Львівської ОДА Володимир Губицький провів виїзну нараду в м. Дрогобич та смт Славське. Про це поінфомурмували у прес-службі Львівської ОДА. Під час наради в м. Дрогобич проведено огляд  реконструкції тренувальної бази – стадіону “Галичина” та розглянуто питання дотримання графіка будівельних робіт й ряд проблемних питань, пов’язаних з будівництвом стадіону. В смт Славське посадовець оглянув  готельну інфраструктуру для підготовки пропозицій щодо включення в Державну цільову програму одного з готелів, як базового табору з розміщення футбольної команди в рамках підготовки до Євро-2012. Також проведено огляд будівництва тренувальної бази – стадіону в смт Славське, де розглянуто графік виконання будівельних робіт та ряд проблемних питань, пов’язаних із будівництвом стадіону.

На Львівській митниці новий керівник

Член колегії Держмитслужби України Віктор Бондар представив колективу Львівської митниці нового керівника – Дениса Пудрика.
Денис Пудрик працює в митних органах з 1998 року. Народився 13 липня 1977 року. У 1999 році закінчив Донецький державний технічний університет за напрямом “менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, магістр з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності”, у 2007 р. – Національну юридичну академію ім. Я. Мудрого – “правознавство, юрист”, у 2010 р. – Харківський регіональний інститут державного управління – “магістр державного управління”. Діяльність у митних органах розпочинав на посаді інспектора. Працював на посадах старшого інспектора, головного інспектора, начальника відділу тарифів та митної вартості, заступника начальника митниці, першого заступника начальника митниці, начальника Бердянської, Кримської митниць. З березня 2011 р. очолював Чернігівську митницю.
Попередній начальник митниці Микола Харкавий очолив Тернопільську митницю.
Кожна сесія облради починатиметься з питання Грибовицького сміттєзвалища
Як повідомив депутат Львівської облради від Народного руху України Олександр Ганущин, 8 вересня, на засіданні постійної депутатської комісії ЛОР з питань екології, природних ресурсів та рекреації прийнято рішення підтримати ініціативу депутата від НРУ Василя Куйбіди починати кожну сесію облради з питання Грибовицького сміттєзвалища. Це дозволить якомога швидше та ефективніше вирішити цю проблему. Нагадаємо, що таку ініціативу Василь Куйбіда висловив на спільній позачерговій сесії Львівської обласної та міської рад, що відбулась 6 вересня . Про це інформує прес-служба ЛКО НРУ.

Одинадцятикласників області на 97% забезпечили книжками

На 8 вересня Головне управління освіти і науки Львівської ОДА отримало 97% підручників для одинадцятикласників. Про це заявив начальник Головного управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації Михайло Брегін. Як повідомили у Львівській ОДА, в кількісному еквіваленті – це 252 407 примірників. З них 53 найменування  підручників для українських шкіл (55 найменувань, за планом завозу), 19 найменувань для російських шкіл (21 найменування, за планом завозу) та  2 найменування підручників для польських шкіл (8 найменувань, за планом завозу).

Безпечні парки

Повітря у львівських парках є безпечним та корисним для здоров’я львів’ян. Працівники КП “Адміністративно-технічне управління” обстежили атмосферне повітря у зоні центральних алей семи парків Львова. Обстеження провели у парку “700-річчя Львова”, Снопківському, “Високий замок”, ім. І. Франка, “Знесіння”, “Боднарівка” та “Залізні води”. Повітря перевіряли на вміст оксидів вуглецю, азоту, діоксину азоту, сірчистого ангідриду та пилу. Перевірки показали, що рівень забруднення повітря у парках є меншим за гранично допустимий, повідомили у прес-службі Львівської міськради.
Крім того, обстежили дитячі майданчики, де торік виявили перевищення рівня забруднення повітря. Це дитячі майданчики на вулиці Хімічній, 22; Чорноморській, 12; Конопницької, 3; пл. Різні, 12. Цьогорічні дослідження засвідчили, що рівень забруднення повітря на дитячих майданчиках є меншим за гранично допустимий рівень.

Новий дитячий майданчик

На території дитячого поліклінічного відділення 4-ї міської клінічної лікарні, розташованій на вул. Парковій, 1, встановили дитячий майданчик. Спорудження майданчика стало частиною Всеукраїнського навчального туру “Свято життя, здоров’я та краси”. Протягом серпня-вересня 2011 року схожі соціальні акції відбувалися у Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Сімферополі, Одесі, Тернополі та Києві.

Штраф за спалювання сміття

КП “Адміністративно-технічне управління” звертається до мешканців і працівників ЛКП із застереженням про заборону спалювання різного роду відходів. “За це правопорушення передбачено штрафи у розмірі від 340 до 1360 грн для громадян та від 850 до 1700 грн для посадових осіб”, – наголосила начальник відділу нагляду за станом благоустрою КП “Адміністративно-технічне управління” Марія Кустова.

На каву до Львова

23 – 25 вересня у Львові, на площі Ринок (з північного боку), вп’яте відбудеться міське свято “На каву до Львова”. У програмі: кавовий ярмарок, кавовий тур короля і королеви, голосування за найкращу каву в улюбленій кав’ярні, а також – Західноукраїнський чемпіонат бариста-2011.
Цьогорічне свято “На каву до Львова”, крім традиційних заходів, відродить галицьку традицію благодійності. 25 вересня, у день завершення фестивалю, відбудеться перший восьмикілометровий забіг.  Мета цьогорічного благодійного марафону – привернути увагу спільноти до осіб з особливими потребами. Зібрані кошти, які організатори планують отримати від реєстраційних внесків учасників та спонсорів, будуть спрямовані на підтримку та розвиток проекту “Соціальне таксі” – служби транспортування людей з особливим потребами у Львові.

Білоруський центр

У Львові створили Білоруський центр. Про це повідомив білоруський опозиціонер В’ячеслав Сівчик. Ця організація має на меті об’єднати демократичні сили для боротьби з режимом президента Республіки Білорусь Алєксандра Лукашенки, налагодити співпрацю з українськими правими силами для подальшої співпраці. Також Білоруський центр планує проводити культурні та історичні заходи. В майбутньому планують створити інформаційний центр для поширення правдивої інформації щодо стану подій у Білорусі.
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8606 / 1.65MB / SQL:{query_count}