Львівські новини: телеграф

Новий Генконсул Польщі. Реставрація хатин у Шевченківському гаю. Шевська на ремонті до 20 липн. У Гамаліївці не можна рибалити

Новий Генконсул Польщі

Єдиним кандидатом на посаду Генерального консула Польщі у Львові є Ярослав Дрозд. Про це зазначив Мартін Зєнєвіч, консул з гуманітарних питань Генконсульства Польщі у Львові. Зараз триває процес оформлення документів, який  завершиться через два місяці. Ярослав Дрозд із 2005 року обіймав посаду Генерального консула Республіки Польща в Санкт-Петербурзі.

Реставрація хатин у Шевченківському гаю

Тривають реставраційні роботи у Шевченківському гаю. До кінця літа планують завершити реставрацію хатин зі сіл Мшанець та Шпихлір, а також хати зі села Люта. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.  “Роботи поводяться завдяки підтримці Ліннеханнерського музею, який фінансує спільний норвезько-український проект і зараз є єдиним донором для реставрації Шевченківського гаю. До нас приїжджали гості з Норвегії та перевіряли, як ведуться роботи. Також наші працівники їздили до Норвегії набиратися досвіду в наших закордонних колег. Ми ухвалили співпрацю з музеєм Ліннеханера на 2011-2013 роки”, – повідомив директор Музею народної архітектури та побуту Іван Косачевич. На 2011 рік запланована реставрація хатини зі села Либохора 1812 року  або із села Орявчик. До слова, у 2011 році передбачено 400 тисяч гривень. “Ми бачимо, яка зараз погода. Через дощі, ми не знаємо, яким буде врожай жита цьогоріч. Якщо нам його вистачить, то ми проведемо реставраційні роботи об’єкту із села Либохора, якщо ні, то відреставровано буде об’єкт із Орявчика, оскільки той є меншим за розмірами”, – додав Іван Косачевич.

Шевська на ремонті до 20 липня

На вулиці Шевській триває реконструкція водопровідних та каналізаційних мереж. Працівники ремонтно-експлуатаційної служби “Львівводоканалу” уже завершили роботи із заміни аварійного водогону та будинкових підключень. Зараз триває монтаж каналізаційних випусків та колодязів. Робота виконується на глибині 6 м та ускладнена великою кількістю підземних комунікацій. Відтак завершити ремонт комунальники планують до 20 липня. Загальна кошторисна вартість об’єкта становить 1,265 млн грн.

У Гамаліївці не можна рибалити

Рибна інспекція заборонила вилов риби у Гамаліївському водосховищі. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради. Згідно з режимом рибогосподарської експлуатації Гамаліївського водосховища, затвердженим Головним державним управлінням охорони використання і відтворення водних живих ресурсів та Управлінням охорони навколишнього природного середовища у Львівській області, ЛМКП “Львівтеплоенерго” на початку травня цього року провело зариблення озера. В озеро запущено 847 кг товстолоба та 200 кг білого амура.
Як розповів Юрій Мужик, начальник СТРГ ЛМКП “Львівтеплоенерго”
ТЦ “Північна” (Тец-2), цього року вилов товстолоба і білого амура заборонили рибні інспекції. “Прохання до людей, які займаються риболовлею, не виловлювати рибу у цьому озері”, – зауважив Юрій Мужик. Нагадаємо, 4 травня ЛМКП “Львівтеплоенерго” провело зариблення Гамаліївського водосховища –
штучно створено озеро для забезпечення водою ТЦ “Північну”, яка надає послуги з теплопостачання у Шевченківському районі Львова.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7995 / 1.55MB / SQL:{query_count}