Спільний кордон

Спільний конт­роль українських і польських прикордонників під час Євро-2012 буде здійснюватись на території Республіки Польщі в пунктах пропуску Ягодин – Дорогуськ, Рава-Руська – Гребенне, Краковець – Корчова, Шегині – Медика.

Спільний конт­роль українських і польських прикордонників під час Євро-2012 буде здійснюватись на території Республіки Польщі в пунктах пропуску Ягодин – Дорогуськ, Рава-Руська – Гребенне, Краковець – Корчова, Шегині – Медика. Це триватиме протягом усього часу проведення Євро-2012 з додатковим тижневим продовженням до і після проведення Єврочемпіонату. Про це повідомили у прес-службі Львівської митниці.
Згідно з домовленостями обох сторін, яких досягли на робочій зустрічі експерти митних адміністрацій України та Польщі, вже у вересні-жовтні має розпочатись пілотний проект в усіх запланованих пунктах пропуску.
Також учасники зустрічі визначили низку питань технологічного та інформаційного забезпечення спільного контролю. Вони будуть відпрацьовані українсько-польською робочою групою митних служб України та Республіки Польщі та обговорені на наступній зустрічі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8184 / 1.52MB / SQL:{query_count}