Ремонт колектора ХІХ століття

У Львові на вул. Городоцькій на ділянці від вул. С.Бандери до вул. М.Гоголя тривають ремонтні роботи. Тут проводять заміну інженерних мереж, влаштовують новий колектор та відновлюють вже існуючий, який є на глибині 10-12 м. Цей колектор був збудований англійцями наприкінці ХІХ ст. на замовлення Австрії.

У Львові на вул. Городоцькій на ділянці від вул. С.Бандери до вул. М.Гоголя тривають ремонтні роботи. Тут проводять заміну інженерних мереж, влаштовують новий колектор та відновлюють вже існуючий, який є на глибині 10-12 м. Цей колектор був збудований англійцями наприкінці ХІХ ст. на замовлення Австрії. За словами директора ЛКП “Львівавтодор” Олега Берези, найважчими є роботи з відновлення старого колектора.“Це надзвичайно складні роботи, їх можна прирівняти до будівництва метрополітену. Адже колектор залягає на глибині 10-12 м. До цих робіт залучена спецтехніка компанії “Волиньмостобуд”. Технологія буріння при відновленні колектора застосовується у Львові вперше. Це найбільша глибина залягання колектора у Львові”, – зазначив Олег Береза.
Як повідомив інженер ЛКП “Львівавтодор” Даниїл Куликов, “цей колектор збудований англійськими інженерами в кінці ХІХ ст. Його стан, зважаючи на такий вік, є ще досить добрим, але він все ж потребує ремонту. Думаю, після відновлення він прослужить ще не менше, ніж уже прослужив”. Також пообіцяв очистити й укріпити стінки колектора, через несправність яких у колектор ззовні потрапляє вода. Відповідно, починають наростати камені, які заважають стоку води.
За словами інженера підрядної компанії “Онур” Віктора Онищука, роботи на вул. Городоцькій є складними через великий обсяг заміни інженерних комунікацій. “Складність полягає і в тому, що вулиця у щільній міській забудові. Немає нормального заїзду великої спецтехніки, заїзду для завезення матеріалів. Особливо складною є ділянка від вул. С.Бандери до вул. Головатого, де влаштовують колодязі на старому колекторі. Треба поміняти 16 колодязів на цьому колекторі, який залягає на глибині 10-12 м. Також тут значний обсяг робіт виконується вручну”, – розповів Віктор Онищук.

До теми:


Загалом, вартість робіт на вул. Городоцькій становить 8 млн євро. На цих дорогах буде виконано весь комплекс робіт, враховуючи заміну інженерних комунікацій, трамвайних шляхів, дорожнього покриття. Планують влаштувати благоустрій і впровадити цілком нову систему управління дорожнім рухом. Відремонтують також і тротуари.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8115 / 1.54MB / SQL:{query_count}