Як не грошима, то досвідом

Керівників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків учитимуть, як долати практичні труднощі з управління та утримання будинків. 20 вересня у Львові відбудеться форум “Нові можливості для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків”. Цим заходом місцева влада і низка громадських організацій прагнуть створити плацдарм для обміну інформацією та практичним досвідом серед керівників ОСББ, особливо з невеликих містечок західного регіону.

Керівників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків учитимуть, як долати практичні труднощі з управління та утримання будинків
20 вересня у Львові відбудеться форум “Нові можливості для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків”. Цим заходом місцева влада і низка громадських організацій прагнуть створити плацдарм для обміну інформацією та практичним досвідом серед керівників ОСББ, особливо з невеликих містечок західного регіону. При цьому в ратуші визнають: досвід досвідом, а коштів на фінансування капітальних ремонтів у будинках ОСББ все одно бракує.
Нагадаємо, після створення ОСББ місцева влада має взяти участь у співфінансуванні капітального ремонту будинку. Однак реально коштів у бюджеті немає.
– Торік зі 103 заявок від ОСББ нам вдалося виконати лише 24. Як буде цього року, не відомо. Сьогодні ми потребуємо 20 млн грн для ремонту будинків об’єднань. Наразі таких коштів немає. При цьому Львів перебуває на другому місці в Україні після Дніпропетровська за швидкістю створення ОСББ – тут є 430 об’єднань. Загалом в області є близько 900, – резюмувала Галина Когут, керівник відділу супроводу ОСББ Ресурсного центру для розвитку ОСББ ЛМР.
Михайло Васюта, керівник ГО “Ресурсний центр для ОСББ”, теж запевняє, що в основному керівники ОСББ звертаються з юридичними та фінансовими питаннями.
– На форумі ми хочемо докладно представити учасникам і керівникам ОСББ ті програми, ті документи, які вже  затверджені на рівні обласної державної адміністрації, і плани ОДА на 2012 рік. Насамперед нас цікавить рівень фінансової підтримки програм, які стосуються діяльності ОСББ у наступному році, – зазначив Віталій Загайний, , заступник голови регіонального відділення “Асоціації міст України”.
Захід триватиме один день у формі сесійного засідання. Участь у ньому візьме близько 120 осіб – представники Львівської, Тернопільської, Волинської, Івано-Франківської, Житомирської областей, а також Києва.
 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7280 / 1.55MB / SQL:{query_count}