Перейти дорогу зі зіркою

ДАІ буде робити записи у щоденниках школярів. У Львові для деяких школярів День знань розпочався досить незвично. Адже саме тим учням, які щоразу добираються до школи попри вулиці Личаківську та Мучну, 1 вересня випала нагода перейти проїжджу частину дороги зі співачкою Андріаною.

ДАІ буде робити записи у щоденниках школярів
У Львові для деяких школярів День знань розпочався досить незвично. Адже саме тим учням, які щоразу добираються до школи попри вулиці Личаківську та Мучну, 1 вересня випала нагода перейти проїжджу частину дороги зі співачкою Андріаною.
Профілактичну акцію “Перейди дорогу із зіркою” до Дня знань організували співробітники відділу ДАІ Львова. Долучилася до неї співачка Андріана тому, що сама водить до школи маленького сина-другокласника і знає, наскільки важливо навчити дітей Правил дорожнього руху.
Андріана зізналася, що, будучи маленькою, вона завжди намагалася дотримуватися Правил, а тому зараз прагне, щоби завдяки такій акції можна було б навчати усіх учасників дорожнього руху правил поведінки на дорозі. Андріана зазначила, що дуже часто пішоходи самі є порушниками Правил дорожнього руху, коли перетинають проїжджу частину в заборонених місцях. З іншого боку, водії також часто не дотримуються цих Правил, бо не завжди зважають на дорожню розмітку, яка свідчить про пішохідний перехід. Це і призводить до трагічних ситуацій на дорозі.
Окрім цієї акції, співробітники ДАІ Львова та області під час підготовки та проведення Всеукраїнського рейду “Увага! Діти – на дорозі” акцентують увагу на тому, щоби у кожній школі  були облаштовані спеціальні куточки безпеки. Також у першій декаді вересня у школах мають відбутися уроки з питань безпеки дорожнього руху. До проведення таких уроків долучаться безпосередньо співробітники ДАІ. Крім того, в цьому навчальному році інспектори ДАІ, які помітять учня-порушника Правил дорожнього руху, мають право записувати зауваження у його щоденнику.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4000 / 3.97MB / SQL:{query_count}