Перше вересня з традиціями

У Львівському інституті банківської справи Університету банківської справи НБУ є кілька першовересневих традицій. Одним із символів посвяти першокурсників у студенти стало перевесло зі збіжжя – вінець праведних трудів та свідчення довершеної праці, а з ним і духмяний коровай у руках директора як знак гостинного прийому в родину навчального закладу.

У Львівському інституті банківської справи Університету банківської справи НБУ є кілька першовересневих традицій. Одним із символів посвяти першокурсників у студенти стало перевесло зі збіжжя – вінець праведних трудів та свідчення довершеної праці, а з ним і духмяний коровай у руках директора як знак гостинного прийому в родину навчального закладу. Вчорашні абітурієнти радо проходять перед символічним перевеслом та куштують коровай. Цим і проходять посвяту у студентське братство. Минулого року до вже багаторічної традиції додалась нова. Найкращі магістри інституту пускають у небо білих голубів. Птахи символізують студентські мрії, що обов’язково повинні здійснитись. Серед озвучених мрій – реалізувати себе в житті, зустрічатись щороку з друзями у своїй Альма-матер, досягнути успіху..
Як розповіли в інституті, цьогорічна вступна кампанія тут минула спокійно та вдало, керівництво закладу задоволено новим набором, серед яких і особливий студент – Олександр Царюк 1966 року народження, який вступив до інституту на спеціальність “економічна кібернетика” з третьої спроби.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4223 / 3.97MB / SQL:{query_count}