У Львові будуть взірцеві будинки

У нашому місті на проспекті Свободи відреставрують два будинки. Зроблять це за кошти міської ради, підприємців та мешканців.

У нашому місті на проспекті Свободи відреставрують два будинки. Зроблять це за кошти міської ради, підприємців та мешканців.
– Робоча група, яка була створена у Львівській міській раді, визначила два будинки на просп. Свободи. Це будинки № 41, 43, які стали учасниками пілотного проекту “Взірцеві будинки”. Зокрема, з міського бюджету будуть виділені кошти на ремонт будинків, подвір’я, даху, балконів. За кошти підприємців буде виконано ремонт вітрин та фасадів. Завдяки співпраці з німецьким підприємством GTZ та частково за співфінансування мешканців буде замінено вікна. Замінюємо пластикові вікна на дерев’яні: 60% оплачує німецьке товариство GTZ, 20% з місцевого бюджету, а 20% оплачують мешканці, – повідомила голова Галицької районної адміністрації м. Львова Ірина Маруняк.
Для реалізації цього проекту з міського бюджету виділено 961 тис. гривень. За словами чиновниці, роботи будуть закінчені до 15 листопада цього року. У будинку № 41 проведуть зовнішній і внутрішній ремонти, замінять вікна та двері, а в будиноку
№ 43 – лише зовнішні роботи. На дерев’яні буде замінено близько 78 вікон. “Ці роботи  допоможуть відновити первинний, історичний вигляд будинків у центрі нашого міста”, – сказав Роман Мельник, директор майстерні “Ренесанс”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7831 / 1.53MB / SQL:{query_count}