Львівські новини: телеграф

Нові вулиці на ремонті. Мільйонні інвестиції у місто Лева. Митниці готують до Євро. Туристичний прогноз

Нові вулиці на ремонті

З 12 липня у Львові на ремонт планують закрити вул. Мельника – Чупринки до вул. Київської. Про це повідомили у Львівській міській раді з посиланням на представника підрядної організації “Онур” Бориса Вільгуцького. Таким чином на ремонт буде закрито вул. Коновальця (від кінцевої зупинки трамвая №2) – Мельника – Чупринки до вул.Київської.
Нагадаємо, відповідно до співпраці міста з ЄБРР у Львові відновлюють дорожню інфраструктуру вздовж трамвайних маршрутів № 2 та № 6. Реконструкції підлягають 11 ділянок доріг. Цього тижня ремонтують вул. Коновальця – Мельника – Чупринки до вул. Київської, вул. Личаківську (від пл. Митної до вул. Заньковецької), вул. Городоцьку (від церкви св. Єлизавети до церкви св. Анни). Усі роботи на цих ділянках мають бути завершені до 1 листопада цього року.

Мільйонні інвестиції у місто Лева

Як повідомили у департаменті економічної політики міськради, за весь період інвестування до Львова надійшло 823 млн доларів прямих іноземних інвестицій. Це дорівнює 1092,9 долара на львів’янина. За перший квартал 2011 р. у Львів було інвестовано 5762,6 тис. доларів.  Із квітня 2010-го до квітня 2011-го у Львів було інвестовано більше  63 млн доларів.
Нагадаємо, торік у травні сесія міськради ухвалила Стратегію підвищення конкурентоспроможності міста. Загалом минулоріч Львів залучив 4 млрд грн інвестицій в економіку міста, у 2009-му – 3,3 мільярда, у 2008-му – 4,9 мільярда гривень.

Митниці готують до Євро

На Львівщині до Євро-2012 триває реконструкція трьох головних митних переходів області – Шегині, Краковець та Рава-Руська. За словами Михайла Цимбалюка, голови Львівської ОДА, на розбудову митного поста “Шегині” виділили 5 млн грн. Крім того, польською стороною ведеться інтенсивне будівництво двох митних переходів “Грушів – Будомєж” та “Угринів – Долгобичув” на території Республіки Польща.

Туристичний прогноз

У 2011 році Львів очікує близько мільйона туристів. Як повідомили в управлінні туризму міськради, з початку року місто Лева відвідало близько 400 тис. туристів. “Найбільш туристично активними періодами для Львова є квітень-травень та вересень-жовтень. Щороку у Львові відбувається понад 50 фестивалів та міських свят, на які приїжджають туристи не лише з інших країн, а також, що дуже важливо, і з регіону”, – розповідає начальник управління туризму міськради Оксана Сидор.
Для зручності перебування туристів у Львові та отримання необхідної інформації, у приміщенні міської ради працює Центр туристичної інформації, де гості міста можуть довідатися про можливі туристичні маршрути, події Львова, пам’ятки архітектури та місця, які варто відвідати. Також тут можна отримати інформацію щодо руху транспорту містом, медичні установи та іншу важливу інформацію. “Загалом від січня до червня 2011-го до Центру туристичної інформації звернулося 7947 осіб, з яких 3508 осіб – це туристи з України. Також часті звернення від гостей з Польщі, Росії, США, Великобританії, Франції, Канади та інших країн світу. Щодо гостей міста з інших регіонів України, то найчастіше звертаються у Центр туристичної інформації гості з Києва, Харкова та міст Львівської області”, – розповідає керівник центру Олена Голишева.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8128 / 1.55MB / SQL:{query_count}