На залізничний вокзал – пішки

Від сьогодні через ремонтні роботи на Привокзальній до кінця жовтня не курсуватимуть трамваї №№ 1, 9 та 9-а

Від сьогодні через ремонтні роботи на Привокзальній до кінця жовтня не курсуватимуть трамваї №№ 1, 9 та 9-а

У Львові, від сьогодні, 9 липня, на ремонт закривають перехрестя вул. Городоцької – С.Бандери. Як зазначив “Пошті” заступник директора з руху ЛКП “Львівелектротранс” Олег Білокурий, через ремонтні роботи не курсуватимуть трамваї № 1 та № 9, а трамвай № 6 курсуватиме за зміненим маршрутом – із вул. Липинського на вул. Мушака.
За словами Бориса Вільгуцького, представника фірми “Онур”, яка проводить ремонт вулиць, транспорт оминатиме закриту ділянку дороги через вул. Федьковича – Тобілевича. На час ремонтних робіт на вул. Федьковича, на ділянці від вул. С. Бандери до вул. Тобілевича рух транспорту з одностороннього буде змінено на двосторонній.
– Ми дістали наказ із департаменту щодо дозволу на перекриття руху на вулицях С. Бандери – Городоцька. Отже, “вокзальні” трамваї (№ 1, № 9, № 9а) не курсуватимуть. № 6 їхатиме за зміненим маршрутом: із вулиці Липинського на вулицю Мушака, № 7 – від вулиці Шевченка до Липинського. Також зараз не курсує “двійка”, бо перекриті ділянки вулиць Личаківської та Коновальця. Загалом усі маршрути плануємо відновити десь орієнтовно до 25 жовтня, – розповів “Пошті” заступник директора з руху ЛКП “Львівелектротранс” Олег Білокурий.
Нагадаємо, що зараз на реконструкцію закрита вул. Городоцька на ділянці від церкви св. Ольги та Єлизавети до вул. Гоголя. За словами директора ЛКП “Львівавтодор” Олега Берези, тут тривають роботи з влаштування нового колектора, а також проводять санацію існуючого.
Як розповіли “Пошті” у міському управлінні транспорту, ремонтні роботи не суттєво вплинуть на час, за який транспорт доїжджав до вокзалу, адже ділянка, через яку планується об’їзд, майже така ж, як і частина Городоцької,  якою курсували автобуси. На вокзал нині можна дістатися маршрутками
№ 67, 2, 66 та 18.
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8147 / 1.54MB / SQL:{query_count}