Вокзальна перебудова під Євро-2012

Восьму автостанцію перенесуть до кінця року, а загалом реконструкцію перед вокзалом завершать до березня 2012-го

Восьму автостанцію перенесуть до кінця року, а загалом реконструкцію перед вокзалом завершать до березня 2012-го 

Уже за кілька місяців автостанцію, яка досі була біля головного вокзалу, облаштують на вулиці Збиральній, поблизу магазину “Метро”. Про це розповів Юрій Криворучко, начальник управління архітектури Львівської міської ради. На час будівництва нової автостанції на вулиці Городоцькій, поблизу приміського вокзалу, з’явиться тимчасова автостанція. Там зможе паркуватися 15 автобусів.
– Скоро почнеться облаштування тимчасової автостанції на вулиці Городоцькій, автостанція буде розрахована на 15 платформ. Її будівництвом займатиметься АТП №1, тож уже найближчим часом  площа Двірцева буде розвантажена від надмірного руху автобусів. До нового року буде збудована постійна автостанція на вулицях Гордоцькій – Збиральній, звідки відправлятимуть автобуси в Городоцькому напрямку. Єдині три маршрути, які будуть відправлятись від Двірцевої площі – це автобуси на Моршин, Трускавець та Східницю, – розповів Юрій Криворучко, головний архітектор міста Львова.
За словами посадовця, з автостанції №8 щоденно здійснюється 1 тис. 350 відправлень автобусів, а це дуже велике навантаження на привокзальну територію. Загалом, у планах міської ради до Євро-2012 створити чотири автостанції на межі міста: у Рясне-2, на Городоцькій – Збиральній, в кінці вул. Личаківської і Зеленої, щоб регіональні маршрути не пролягали в саме серце Львова.
Нині на території перед вокзалом триває реконструкція. Її мають завершити до березня 2012 року. Насамперед місто планує передати Львівській залізниці у користування територію вулиці Чернівецької. Адже сьогодні територія справа та зліва від вокзалу належить залізниці, власність міста є тільки в межах вулиці Чернівецької.
– Найкращий вихід – передати Львівській залізниці у користування територію вулиці Чернівецької. Без сумніву, територія Привокзальної площі потребує реконструкції, адже зараз територія є нераціонально спланована. Є проблеми з МАФами, рухом транспорту та пішоходів, паркуванням та рекламоносіями. Ми проаналізували ці проблеми, розробили схему впорядкування території, – повідомив начальник міського управління архітектури Юрій Криворучко.
Оновлена площа має бути зі сучасними торгівельними павільйонами, замощеними новою плиткою тротуарами та прозорими парканами. Окрім цього, праворуч від вокзалу облаштують паркінг на 250 місць. Ще одна автостоянка має з’явитись на місці сучасної автостанції, вона буде розрахована на 150 місць.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8922 / 1.54MB / SQL:{query_count}