Ремонти в дитсадках та школах у розпалі

У Франківському районі Львова тривають ремонти в семи освітніх закладах (школах та садочках), а також у будинку юнацько-дитячої творчості.

У Франківському районі Львова тривають ремонти в семи освітніх закладах (школах та садочках), а також у будинку юнацько-дитячої творчості.
“У літній період, коли школярі йдуть на канікули, ми проводимо значну кількість ремонтних робіт, які не маємо змоги провести протягом року. У бюджеті міста на це закладено значні суми. Адже для нас важливо, щоб наші діти навчалися у нормальних умовах”, – каже начальник управління освіти м. Львова Володимир Огура.
Ремонти тривають у СШ №5, СШ №51, Львівській класичній гімназії, ДНЗ № 69, НВК “Малюк”, ДНЗ № 155, ДНЗ № 37 та БЮДТ.
Як повідомили керівник Франківського відділу освіти міста Оксана Даниленко, майже на 95% виконано роботи у виховному комплексі “Малюк”. У садочку №155 ремонт тільки розпочинають. Цьогоріч заплановано провести ремонтні роботи у ДНЗ №73 та ДНЗ №129.
Незважаючи на те, що частина дошкільних навчальних закладів закрита на ремонт, час перебування дітей у садочках не скорочують.
Як запевняє Володимир Огура, задля уникнення незручностей батькам запропоновано альтернативні варіанти садочків за місцем проживання дітей.
“Тривають ремонти харчоблоків, деякі роботи можна виконувати тільки у літній період. Тим паче зараз менше дітей відвіду­ють садки, батьки вивозять їх на відпочинок”, – додає посадовець.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8764 / 1.53MB / SQL:{query_count}