Промоція здорового способу життя

У вересні Львів перетвориться на великий спортивний майданчик. Протягом трьох днів, з 8 до 10 вересня, у місті на території парку розваг та дозвілля ім. Б. Хмельницького та спорткомплексу «Динамо», вдруге проходитиме Ярмарок спорту. Про це інформує прес-служба міськради.

У вересні Львів перетвориться на великий спортивний майданчик
Протягом трьох днів, з 8 до 10 вересня, у місті на території парку розваг та дозвілля ім. Б. Хмельницького та спорткомплексу «Динамо», вдруге проходитиме Ярмарок спорту. Про це інформує прес-служба міськради.
Ярмарок спорту – масштабна акція, яка спрямована на промоцію ведення здорового способу життя, фізичної активності та спорту серед дітей та молоді міста.  У приміщенні спортивного комплексу «Динамо» кожна спортивна федерація представлятиме свій вид спорту в спеціальних боксах. Тут можна буде ознайомитися з діяльністю спортивних клубів, поспілкуватися з керівниками та тренерами, отримати буклети чи флаєри з інформацією про спортивні секції та осередки.
Крім того, учасники ярмарку проводитимуть показові виступи чи майстер-класи на центральному майданчику в спорткомплексі, а також на території парку культури ім. Б. Хмельницького. Таким чином, відвідувачі Ярмарку матимуть можливість  не лише подивитися на різні види спорту, а й спробувати себе в них.
На Ярмарку будуть представлені різні види спорту, і традиційні, і сучасні. Серед них – танці, футбол, флорбол, карате, дзюдо, стрільба з лука, фехтування, волейбол, бадмінтон, велоспорт, гірськолижний спорт, плавання, шахи, легка та важка атлетика, гімнастика, бокс, рукопаш-гопак, шейпінг, йога, східні єдиноборства, гунфу, кік-боксинг, регбі, п’ятиборство тощо. Переконувати дітей, що спорт – це корисно і цікаво, допоможуть львівські та українські спортивні зірки.


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8853 / 1.53MB / SQL:{query_count}