У Львові подорожчав проїзд у електротранспорті

Від сьогодні проїзд у трамваї і тролейбусі коштуватиме 1,25 грн  і 0,6 грн для пільговиків. Львівський міськвиконком прийняв рішення про підвищення тарифів на проїзд у львівському електротранспорті. Щоправда, як запевняють у ратуші, це не межа, оскільки новий тариф покриває видатки на утримання ЛКП «Львівелектротранс»  лише на 25%.

Від сьогодні проїзд у трамваї і тролейбусі коштуватиме 1,25 грн  і 0,6 грн для пільговиків. Львівський міськвиконком прийняв рішення про підвищення тарифів на проїзд у львівському електротранспорті. Щоправда, як запевняють у ратуші, це не межа, оскільки новий тариф покриває видатки на утримання ЛКП «Львівелектротранс»  лише на 25%. Оптимальним для підприємства був би тариф на рівні 1,5 грн.
«Востаннє тариф на проїзд в електротранспорті переглядався у листопаді 2008 року. З того часу на 83% підвищився рівень мінімальної зарплати (з 525 гривень до 960 гривень), на 50% зросла вартість електроенергії (з 24 коп. /кВт-година до 36,4коп./ кВт-година). На сьогодні тариф в 1 гривню не покриває всіх видатків підприємства», – повідомив Юрій Голець, начальник управління житлового господарства ЛМР.  
Через поганий фінансовий стан ЛКП «Львівелектротранс» нині має заборгованість із виплати заробітної плати своїм працівникам та штрафні санкції Пенсійного фонду через несвоєчасну сплату страхових внесків. Фактором, який суттєво впливає на функціонування підприємства, є відшкодування з державного бюджету витрати на перевезення пільгових категорій громадян.
«Якби ми отримали субвенцію з державного бюджету, а це 3,6 млн гривень, ми змогли б повністю виплатити зарплату нашим працівникам та розрахуватись з боргами», – повідомила Світлана Маркова, заступник директора ЛКП «Львівелектротранс» з економічних питань.
Тож Львівська міська рада ініціюватиме звернення департаменту житлово-комунального господарства та ЛКП «Львівелектротранс» до Кабінету Міністрів з проханням відшкодувати заборгованість із субвенції на перевезення пільгових категорій пасажирів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8251 / 1.54MB / SQL:{query_count}