Акцент на якість надання послуг

Львівські поштовики підсумували перше півріччя 2011-го та окреслили перспективи свого розвитку

Львівські поштовики підсумували перше півріччя 2011-го та окреслили перспективи свого розвитку

 

До Євро-2012 активно готуються і львівські поштовики. Зокрема, нині в області реконструюють та ремонтують відділення поштового зв’язку. А задля того, аби працівники потових відділень були  ближчими до гостей міста під час чемпіонату з футболу, вони мають вивчити англійську мову. Таке завдання їм поставило керівництво Львівської дирекції УДППЗ “Укрпошти”.

Власне підготовку пошти до Євро-2012, передплату на наступний рік (а вона розпочинається з вересня), якість надання послуг, проблеми та перспективи розвитку обговорювали поштовики під час нещодавньої наради у Львівській дирекції УДППЗ “Укрпошти” під головуванням директора Анатолія Кидисюка. Присутніми на нараді були керівники усіх відділів та служб структури, керівники Центрів поштового зв’язку та голова обласного профкому.

Акцентували на тому, що задля забезпечення кращого рівня надання послуг, особливо у сільській місцевості, “Укрпошта” вимушена вдатися до радикальних заходів – модернізації відділень поштового зв’язку у пересувні. Мова про автомобілі, які мають змогу надати мешканцям сіл такі ж послуги, що й стаціонарне відділення поштового зв’язку. Загалом нині “Укрпошта” намагається надати громадянам якомога більший спектр послуг – доставити пенсію чи матеріальну допомогу, прийняти будь-яку комунальну плату, принести листа, посилку чи газету, замовити та доставити клієнтові квиток на поїзд чи автобус, принести на замовлення будь-який товар першої необхідності. Водночас самі поштовики нарікають, що деякі сільради встановлюють пошті плату за торгові патенти на тому ж рівні, як для магазинів чи маркетів. Отож, справедливо зауважують: як можна порівняти торгову діяльність поштового відділення, яке торгує на 800-900 грн у місяць, і магазину, товарообіг якого становить 3-5 тис. грн у день, та встановити для них єдину плату за патент на рівні 94 грн?

Підсумовуючи, Анатолій Кидисюк подякував усім присутнім за працьовитість та наполегливість у роботі, відданість своїй справі, чуйність та розуміння, які проявляють поштовики Львівщини до мешканців та гостей області, а також побажав міцного здоров’я та наснаги у трудовій діяльності для всіх працівників дирекції.

Андрій Боднар,  начальник відділу маркетингу Львівської
дирекції УДППЗ “Укрпошта”

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7841 / 1.55MB / SQL:{query_count}