Львівську «Ляльку» чекає марафет?

Востаннє обласний театр ляльок капітально ремонтували ще у 1988-ому. Цьогоріч у Львівському обласному театрі ляльок планують зробити перший за останні десятиліття косметичний ремонт.Цьогоріч у Львівському обласному театрі ляльок планують зробити перший за останні десятиліття косметичний ремонт. Дирекція театру попросила  управління культури Львівської ОДА виділити на це 350 тис. грн. Щоправда, їх виділення досі під питанням. Усе з’ясується після перегляду бюджету у жовтні.

– Ми запланували відремонтувати дитячу залу. Мова про косметичний ремонт стін та інтер’єру. Також плануємо пофарбувати фойє, ремонт входу до театру та сценічного інвентарю. Приміщення театру перебуває в жахливому стані. Востаннє театр капітально ремонтували ще у 1988-ому. Щодо ремонту фасаду будинку, то на нього повинен дати дозвіл і виділити кошти мер Львова. Він уже не перший рік обіцяє зробити такий подарунок для дітей міста, однак поки що це обіцянки, – розповів «Пошті» Ярослав Синиця, директор Львівського  обласного театру ляльок.

Щоправда, ні депутати облради, ні в управлінні культури ЛОДА, про виділення коштів для лялькового театру нічого не знають. Так, Орест Шейка, голова постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та ЗМІ Львівської облради, вперше про це почув від журналіста «Пошти». «В обласному бюджеті коштів на реконструкцію театрів цьогоріч не передбачено. Але знаю, що доволі великі суми мали виділити з держбюджету на реконструкцію театру ім. М. Заньковецької», – каже Орест Шейка.

Сергію Бурко, начальнику обласного управління культури, про це також нічого не відомо. «Звичайно, театр ляльок, як і будь-який інший театр, заслуговує на кошти для ремонту, та, на жаль, мені невідомо про вказану  суму для лялькового театру», – каже посадовець. При цьому він додав, що за браком коштів цього року фінансування з обласного бюджету передбачене лише на ремонт Львівської обласної філармонії. Решта залишаться без уваги, бо як певен Сергій Бурко, краще зробити добре одну справу, ніж розпочати кілька.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8003 / 1.54MB / SQL:{query_count}