Розплата за граніт

Депутати міської ради вимагають пояснення чиновників щодо неякісно покладеної гранітної плитки на площі Галицькій. На найближчій сесії міської ради депутати слухатимуть звіт керівника управління капітального будівництва Львівської міськради щодо тротуарної плитки на пл. Галицькій.

На найближчій сесії міської ради депутати слухатимуть звіт керівника управління капітального будівництва Львівської міськради щодо тротуарної плитки на пл. Галицькій. Депутати прагнуть почути про вартість робіт, імена відповідальних осіб, які прийняли неналежно виконані роботи першого разу та інформацію про відповідальних осіб, які прийняли неякісні роботи вдруге. Нагадаємо, минулоріч міський голова здивував львів’ян
своєю ініціативою покласти на площі Галицькій гранітну плитку. Мотивував Андрій Садовий це бажанням відновити давній вигляд Львова. Щоправда, ще тоді фахівці-архітектори запевняли, що гранітних плит у центрі ніколи не було, тож про жодне відновлення історичного вигляду міста не йдеться, для чого дороге покриття вирішили класти – невідомо. Почали замощувати оригінальний настил у люті морози, і як наслідок – якість робіт була відверто жахливою…
– Я був обурений станом граніту, який неякісно поклали на площі. Неозброєним оком видно, що тут були зловживання у роботі. Не чекаючи довгих судових процесів, вирішив скерувати депутатський запит. Хотілося б, щоб пан Ігор Фалюта (в. о. начальника управління капітального будівництва – “Пошта”) нам чітко пояснив, на що були скеровані кошти, хто виконував, хто прийняв роботи, чи є гарантія генпідрядника, – розповів “Пошті” Андрій Якимів, депутат Львівської міськ­ради.
Крім того, депутати просять озвучити на наступному сесійному засіданні звіт про кінцеві терміни заміни плитки на площі Ринок, осіб, які відповідальні за вибір генпідрядника та матеріал плитки, суму відшкодування, яку Львівська міськрада отримала за неналежне виконання договору та шкоду іміджу Львова як туристично привабливого міста. Цікаво, що наперед коментувати ситуацію Ігор Фалюта відмовився. Як розповів чиновник “Пошті”, для того, аби вичерпно відповісти на запит, він повинен підготуватися і підняти відповідні документи. Нині ж він не бажає озвучувати відповіді на поставлені запитання.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7692 / 1.54MB / SQL:{query_count}